1. Junior Sales Executive

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız VENAIR SİLİKON ÜRÜNLER MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Junior Sales Executive arayışımız bulunmaktadır.

2. Senior Sales Engineers

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Panoto Radyatör Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior Sales Engineers arayışımız bulunmaktadır.

3. Tissue Production Executive

Kağıt ve Selüloz Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Lila Kağıt San. ve Tic A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Tissue Production Executive arayışımız bulunmaktadır.

4. Assistant Group Sales Manager

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Ritz- Carlton, Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Assistant Group Sales Manager arayışımız bulunmaktadır.

5. Export Sales Responsible

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dekorister Mobilya San. ve Tic. LTD. ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Export Sales Responsible arayışımız bulunmaktadır.

6. Sales and Marketing Responsible

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAT MEKATRONİK ÜRÜNLERİ A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Sales and Marketing Responsible arayışımız bulunmaktadır.

7. Inside Sales Specialist

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız UPS Türkiye için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Inside Sales Specialist arayışımız bulunmaktadır.

8. Export Sales Manager

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Halavet Gıda A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Export Sales Manager arayışımız bulunmaktadır.

9. Senior International Franchise Sales Specialist

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Penti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior International Franchise Sales Specialist arayışımız bulunmaktadır.

10. Process Improvement Executive

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız Rönesans Holding için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Process Improvement Executive arayışımız bulunmaktadır.

11. Operational Excellence Executive

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız Rönesans Holding için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Operational Excellence Executive arayışımız bulunmaktadır.

12. Cementitious Supply Executive

Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çimsa Çimento San.ve Tic.A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Cementitious Supply Executive arayışımız bulunmaktadır.

13. Fitness Eğitmeni

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fitness Eğitmeni arayışımız bulunmaktadır.

14. Resepsiyonist

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

15. Muhasebe Müdürü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız SURA HOTEL için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

16. Spa Resepsiyonisti

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız SPICE HOTEL & SPA için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Spa Resepsiyonisti arayışımız bulunmaktadır.

17. Demi Şef

SİRENE LUXURY HOTEL BODRUM - BEYAK GAYRİMENKUL TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİC.A.Ş. için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Demi Şef arayışımız bulunmaktadır.

18. Kapı Karşılama Hostesi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AZ OTEL İŞLETMELERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - CORENDON HOTELS & RESORTS - GRAND PARK LARA HOTEL - CORENDON PLAYA KEMER için Antalya bölgesinde …

19. Makam Şoförü

SİRENE BELEK HOTEL - BEYTUR TURİZM İNŞAAT SAN . VE TİC.A.Ş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

20. Aşçı

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Treekossuite hotel için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

21. Portör

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Serkoç Otelcilik Tur.İnş.Tah.Tic.A.Ş - Lujo Hotel için Muğla bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Portör arayışımız bulunmaktadır.

22. Kasiyer

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Serkoç Otelcilik Tur.İnş.Tah.Tic.A.Ş - Lujo Hotel için Muğla bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

23. Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Renaissance Polat Istanbul Hotel için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Bordro Özlük Kıdemli Uzman

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Yaşmak Hotel Collection için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bordro Özlük Kıdemli Uzman arayışımız bulunmaktadır.

25. Engelli Personel

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Renaissance Polat Istanbul Hotel için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Engelli Personel arayışımız bulunmaktadır.