1. Learning and Development Manager

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Learning and Development Manager arayışımız bulunmaktadır.

2. Electrical and Instrumentation Manager

HAVATEK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İzmir bölgesinde Periodical olarak çalışacak Electrical and Instrumentation Manager arayışımız bulunmaktadır.

3. Assistant Group Sales Manager

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Ritz- Carlton, Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Assistant Group Sales Manager arayışımız bulunmaktadır.

4. Compensation and Benefits Assistant Manager

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çelebi Havacılık Holding için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Compensation and Benefits Assistant Manager arayışımız bulunmaktadır.

5. Marketıng Manager

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız NOVOTEL BOSPHORUS İSTANBUL için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Marketıng Manager arayışımız bulunmaktadır.

6. Accounting and Finance Manager

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Wyser için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Accounting and Finance Manager arayışımız bulunmaktadır.

7. Store Manager - İstanbul / Flying Tiger Copenhagen

Züccaciye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Karaca San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Store Manager - İstanbul / Flying Tiger Copenhagen arayışımız bulunmaktadır.

8. Plant Manager

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Galsan Plastik ve Kalıp Sanayi A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Plant Manager arayışımız bulunmaktadır.

9. Store Manager Falconeri Zorlu

Calzedonia için İstanbul Avrupa bölgesinde Store Manager Falconeri Zorlu arayışımız bulunmaktadır.

10. Store Manager Falconeri Akasya Avm

Calzedonia için İstanbul Anadolu bölgesinde Store Manager Falconeri Akasya Avm arayışımız bulunmaktadır.

11. Regional Quality Manager

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Rixos Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Regional Quality Manager arayışımız bulunmaktadır.

12. Export Sales Manager

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Halavet Gıda A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Export Sales Manager arayışımız bulunmaktadır.

13. Accounting Manager

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Randstad Türkiye için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Accounting Manager arayışımız bulunmaktadır.

14. Brand Manager

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız TİRYAKİ AGRO GIDA SANAYİ VE TİC.A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Brand Manager arayışımız bulunmaktadır.

15. Operation Controller Manager

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Land Of Legends için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Operation Controller Manager arayışımız bulunmaktadır.

16. Fitness Eğitmeni

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fitness Eğitmeni arayışımız bulunmaktadır.

17. Resepsiyonist

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

18. Muhasebe Müdürü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız SURA HOTEL için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

19. Spa Resepsiyonisti

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız SPICE HOTEL & SPA için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Spa Resepsiyonisti arayışımız bulunmaktadır.

20. Demi Şef

SİRENE LUXURY HOTEL BODRUM - BEYAK GAYRİMENKUL TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİC.A.Ş. için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Demi Şef arayışımız bulunmaktadır.

21. Kapı Karşılama Hostesi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AZ OTEL İŞLETMELERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - CORENDON HOTELS & RESORTS - GRAND PARK LARA HOTEL - CORENDON PLAYA KEMER için Antalya bölgesinde …

22. Makam Şoförü

SİRENE BELEK HOTEL - BEYTUR TURİZM İNŞAAT SAN . VE TİC.A.Ş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

23. Aşçı

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Treekossuite hotel için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

24. Portör

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Serkoç Otelcilik Tur.İnş.Tah.Tic.A.Ş - Lujo Hotel için Muğla bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Portör arayışımız bulunmaktadır.

25. Kasiyer

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Serkoç Otelcilik Tur.İnş.Tah.Tic.A.Ş - Lujo Hotel için Muğla bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.