1. Hemşire Adaylarımız İçin Almanya’Da İş İmkanı!

TRB360 için Almanya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire Adaylarımız İçin Almanya’Da İş İmkanı! arayışımız bulunmaktadır.

2. Hemşire

Medkor Sağlık ve Bilişim Hizmetleri için İstanbul Anadolu bölgesinde Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

3. Ebe Hemşire

Hastaneler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Özel Çınarlı Hastanesi için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ebe Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

4. Süpervizör Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Medical Park Hastaneler Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Süpervizör Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

5. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ümraniye Sağlık Tesisleri AŞ-Özel Afiyet Hastanesi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

6. Ozon Tecrübesi Olan Hemşire Aranıyor

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Davut Dal için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ozon Tecrübesi Olan Hemşire Aranıyor arayışımız bulunmaktadır.

7. Hemşire ( Batman İli )

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Batıgöz Sağlık Grubu için Batman bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire ( Batman İli ) arayışımız bulunmaktadır.

8. Hemşire

Sağlık Kuruluşları sektöründe faaliyet gösteren firmamız VİTAMİNE THERAPY GIDA TAKVİYELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

9. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Cemşid Alim için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

10. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Farmabin İlaç Medikal Sağ.Ürn.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

11. Sorumlu Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız erc estetik sağlık turizm ltd şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sorumlu Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

12. Hemşire

Dermaclinic Lazer Estetik Özel Sağlık Hiz.San.Tic. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

13. Tıbbi Tanıtım Temsilcisi (Diyetisyen-Hemşire)

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İlko İlaç San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul (Tümü) +80 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tıbbi Tanıtım Temsilcisi (Diyetisyen-Hemşire) arayışımız bulunmaktadır.

14. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Anadolu Sağlık Merkezi için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

15. Cerrahi Servis Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız International Plus Health Tourism için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cerrahi Servis Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

16. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız SİSTEM SAĞLIK HİZM TİC LTD ŞTİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

17. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sentez Sağlık Hizmetleri A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

18. Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Beykent Üniversitesi Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

19. Hemşire

İHLAS ARMUTLU TATİL KÖYÜ için Yalova bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

20. Estetik Doktor Kliniğine Hemşire Alınacaktır.

Sağlık Sigortası sektöründe faaliyet gösteren firmamız SELMA DENKTAŞ KUDUBAN için Erzurum bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Estetik Doktor Kliniğine Hemşire Alınacaktır. arayışımız bulunmaktadır.

21. Acil Tıp Teknisyeni ,Hemşire ve Paremedic

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız PROF. DR. ATEŞ YANYALI GÖZ KLİNİĞİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Acil Tıp Teknisyeni ,Hemşire ve Paremedic arayışımız bulunmaktadır.

22. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

23. Hemşire -Ebe

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Özel Uncalı Meydan Hastanesi için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire -Ebe arayışımız bulunmaktadır.

24. Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Medical Park Hastaneler Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

25. Hemşire

NÖRALP AKADEMİ DANIŞMANLIK için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.