1. Sistem Uzman Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sistem Uzman Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2. Mücevher Mağazamıza Satış Uzmanı

Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız HS Mücevherat için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mücevher Mağazamıza Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3. İşe Alım Uzmanı

Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri için İzmir bölgesinde İşe Alım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4. E-Ticaret Satış ve Operasyon Uzmanı

Optik sektöründe faaliyet gösteren firmamız PARK ECZA OPTİK LİMİTED ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Satış ve Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. E-Ticaret Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRONTO GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Dijital Gerilla Pazarlama ve Growth Hacking Uzmanı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hermes İletişim için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dijital Gerilla Pazarlama ve Growth Hacking Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Finans Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Stratejik Planlama Uzmanı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAVİ BİLİŞİM VE DAN.HİZM.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Stratejik Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu bölgesinde İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

10. İnsan Kaynakları Uzmanı

APLUS için İstanbul Avrupa bölgesinde İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11. İnsan Kaynakları Uzmanı/uzman Yardımcısı

Personelika için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa bölgesinde İnsan Kaynakları Uzmanı/uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

12. Bordro Ve Özlük İşleri Uzmanı

MACGAL GIDA için İstanbul Avrupa bölgesinde Bordro Ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Sosyal Medya Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİDER BİNİCİLİK VE TARIM SANAYİ TİCARET A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Saha Satış Uzmanı

Depo - Antrepo sektöründe faaliyet gösteren firmamız İFC ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK HİZMETLERİ TAAHHÜT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış …

15. E-Ticaret Bayi Satış Uzmanı

Seramik - Porselen sektöründe faaliyet gösteren firmamız KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Bayi Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

16. E-İhracat Uzmanı

Seramik - Porselen sektöründe faaliyet gösteren firmamız KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-İhracat Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. E-Ticaret Uzmanı

Seramik - Porselen sektöründe faaliyet gösteren firmamız KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü), Kütahya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

19. Finans Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Volt Redüktör Sanayi Ticaret AŞ için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Web Geliştirme Uzmanı

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Web Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Eğitim Uzmanı

Reklam ve Tanıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRF TİCARİ PAZARLAMA DAN. LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Eğitim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Uzmanı

Yönetim Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız CVS GROUP için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Tele-Satış Uzmanı

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜNEYCE KİMYA KOZMETİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tele-Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Muhasebe Uzmanı

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAPASİTE TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Ağ ve Güvenlik Uzmanı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız e-Çözüm Proje ve Danışmanlık Hizmetleri için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ağ ve Güvenlik Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.