1. Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bina Elektrik Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tanyer Yapı San.Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sıhhi Tesisat Teknikeri ve Ustası arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik Teknikeri

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız ETK Kablo A. Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

4. Elektromekanik Teknikeri

Yenilenebilir Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız POLİMEKS HOLDİNG A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektromekanik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

5. Kimya Teknikeri

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız ESKİM KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kimya Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

6. E-Ticaret Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRONTO GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Kıdemli Muhasebeci

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRONTO GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kıdemli Muhasebeci arayışımız bulunmaktadır.

8. Bordro Ve Özlük İşleri Uzmanı

MACGAL GIDA için İstanbul Avrupa bölgesinde Bordro Ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

10. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

11. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DESPAK TARIM ÜRÜNLERİ PAKETLEME GIDA ve TUR.SAN.T için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

12. Üretim Mühendisi

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ABALIOĞLU LEZİTA GIDA SANAYİ A. Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Kalite Sistem Şefi ve Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAROLİ GIDA SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş. için Aydın bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Sistem Şefi ve Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

14. Ön Muhasebe Uzmanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız POLS GIDA DIŞ TİC. A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

16. Muhasebe Elemanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız S.S. MEGA CENTER İST.B.PAŞA GIDA TOP.SİTE İŞLT.KOOPE için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Ön Muhasebe Uzmanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız POLS GIDA DIŞ TİC. A.Ş için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Garson

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız SEDİR RESTORAN GIDA DAY.TÜK. MAL.LTD.ŞTİ. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garson arayışımız bulunmaktadır.

19. Gıda Mühendisi

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız SİDAŞ GIDA VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş. için Yozgat bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Bakım Elemanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ABALIOĞLU BALIK VE GIDA ÜRÜNLERİ AŞ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Kasiyer

Market sektöründe faaliyet gösteren firmamız BEYKOZ MARKET-OZCN GIDA için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

22. Sevkiyat Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAKROA AGRO GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sevkiyat Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

23. Unlu Mamüller Ustası

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız NAMLI GIDA HİZM.SAN.TİC.A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Unlu Mamüller Ustası arayışımız bulunmaktadır.

24. Izgara Elemanı

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız NAMLI GIDA HİZM.SAN.TİC.A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Izgara Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Manav

Market sektöründe faaliyet gösteren firmamız BEYKOZ MARKET-OZCN GIDA için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Manav arayışımız bulunmaktadır.