1. Genel Başvuru (Engelli Kadrosu)

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Beykoz Kundura için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru (Engelli Kadrosu) arayışımız bulunmaktadır.

2. Genel Muhasebe Sorumlusu

Lale Mefruşat San. Tic. ve Pazarlama A.Ş. LATEKS için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

3. Genel Müdür Asistanı

ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Genel Muhasebe Uzmanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız CEM TEXTILES GİYİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Genel Başvuru

Cam Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız EUROPEN ENDÜSTRİ İNŞAAT SAN. VE TİC.A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru arayışımız bulunmaktadır.

6. Genel Başvuru (Engelli)

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Fontana Pietro Kalıp San ve Tic A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru (Engelli) arayışımız bulunmaktadır.

7. Muhasebe Uzmanı, Genel Muhasebe Uzmanı

Mali Müşavirlik - Muhasebe sektöründe faaliyet gösteren firmamız KONSOLİDE VERGİ VE MALİ DANIŞMANLIK HİZM. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı, Genel Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Genel Cerrahi Uzmanı

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Genel Cerrahi Kat Hekimi

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Kat Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

10. Genel Başvuru

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız TSMC Holding Anonim Şirketi için Afyon bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru arayışımız bulunmaktadır.

11. Part-Time Genel Başvuru (Engelli Kadrosu)

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız ADESSO TURKEY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Part-Time Genel Başvuru (Engelli Kadrosu) arayışımız bulunmaktadır.

12. Genel Başvuru

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Menarini Türkiye için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru arayışımız bulunmaktadır.

13. Genel Müdür Teknik Asistanı

Tarım Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Teknik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Flemenkçe Bilen Müşteri Temsilcisi - Genel

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Turkcell Global Bilgi için İstanbul(Avr.) +4 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Flemenkçe Bilen Müşteri Temsilcisi - Genel arayışımız bulunmaktadır.

15. Genel Başvuru ( Engelli )

Kargo - Kurye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Aras Kargo için İstanbul (Tümü) +13 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru ( Engelli ) arayışımız bulunmaktadır.

16. Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız RANDSTAD SEARCH ANDSELECTION PER SEÇ VE YER LTD ŞTİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

17. Genel Başvuru

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Keramik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru arayışımız bulunmaktadır.

18. Genel Başvuru Engelli

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız TEZKİM TARIMSAL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru Engelli arayışımız bulunmaktadır.

19. Genel Başvuru (Engelli)

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamız DİLEK GIDA DAĞITIM VE LOJİSTİK HİZMETLERİ TİC.A.Ş için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru (Engelli) arayışımız bulunmaktadır.

20. Genel Muhasebe Uzmanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ES GROUP DENİZCİLİK SAN.VE TİC.A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Genel Başvuru (Engelli Personel)

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız HEPİYİ SİGORTA ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru (Engelli Personel) arayışımız bulunmaktadır.

22. Genel Başvuru

Özel EMOT Hastanesi için İzmir bölgesinde Genel Başvuru arayışımız bulunmaktadır.

23. Genel Başvuru

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız HEPİYİ SİGORTA ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru arayışımız bulunmaktadır.

24. Genel Muhasebe Elemanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERKAN BUDAK için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Robotik Otomasyon Mühendisi

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gümüş Arslan Genel Makina San. Tic. Ltd. Şti. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Robotik Otomasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.