1. Mağaza Satış Danışmanı ( Vadistanbul Gsstore)

MBA Tarım Hayvancılık Gıda için İstanbul Avrupa bölgesinde Mağaza Satış Danışmanı ( Vadistanbul Gsstore) arayışımız bulunmaktadır.

2. Gant Mağaza Müdürü / Ayvalık Setur Marina

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Mağaza Müdürü / Ayvalık Setur Marina arayışımız bulunmaktadır.

3. Gant Satış Danışmanı / Ayvalık Setur Marina

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için Balıkesir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Satış Danışmanı / Ayvalık Setur Marina arayışımız bulunmaktadır.

4. Vadistanbul Mağaza Satış Temsilcisi

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik Sanayi A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vadistanbul Mağaza Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Gant İzmir Optimum Mağaza Sorumlusu

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant İzmir Optimum Mağaza Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

6. Vadistanbul Avm - Satış Danışmanı

Calzedonia Tk Dış Tic. Ltd. Şti için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vadistanbul Avm - Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Gant Satış Danışmanı / Muğla Bodrum Oasis

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Satış Danışmanı / Muğla Bodrum Oasis arayışımız bulunmaktadır.

8. Gant Mağaza Müdürü // Mall Of İstanbul

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Mağaza Müdürü // Mall Of İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

9. Gant Mağaza Sorumlusu / İstanbul Marmara Forum

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Mağaza Sorumlusu / İstanbul Marmara Forum arayışımız bulunmaktadır.

10. Mağaza Müdürü - Vadistanbul Avm

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Calzedonia Tk Dış Tic. Ltd. Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdürü - Vadistanbul Avm arayışımız bulunmaktadır.

11. Gant Satış Danışmanı / Downtown Avm

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Satış Danışmanı / Downtown Avm arayışımız bulunmaktadır.

12. Gant Metropol-Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Metropol-Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Gant Emaar Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Emaar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Gant İzmir Optimum Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant İzmir Optimum Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Gant Marmara Forum Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Marmara Forum Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Lacoste Vadistanbul Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende ve Tekstil A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lacoste Vadistanbul Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Under Armour Vadistanbul - Mağaza Müdürü

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğuş Perakende Satış Giyim ve Aksesuar Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Under Armour Vadistanbul - Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

18. Gant Mağaza Sorumlusu Zorlu

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende ve Tekstil A.Ş için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Mağaza Sorumlusu Zorlu arayışımız bulunmaktadır.

19. Gant Marmara Park Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Marmara Park Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Gant Satış Danışmanı / Nişantaşı City's

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Satış Danışmanı / Nişantaşı City's arayışımız bulunmaktadır.

21. Gant-Viaport Avm Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant-Viaport Avm Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Gant Mağaza Müdürü Kozyatağı City's

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende ve Tekstil A.Ş için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Mağaza Müdürü Kozyatağı City's arayışımız bulunmaktadır.

23. Gant Akasya Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Akasya Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Gant Akbatı Avm - Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Akbatı Avm - Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Gant Bursa Korupark Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gant Bursa Korupark Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.