1. Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul)

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız YÜCE AUTO YETKİLİ SATICI için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul) arayışımız bulunmaktadır.

2. Müşteri İlişkileri Sorumlusu Erya Otomotiv - İst

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız YÜCE AUTO YETKİLİ SATICI için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu Erya Otomotiv - İst arayışımız bulunmaktadır.

3. Alman Otomotiv Devinde Inbound Almanca Kariyer Fırsatı

Doğa İnsan Kaynakları için Tüm Türkiye bölgesinde Alman Otomotiv Devinde Inbound Almanca Kariyer Fırsatı arayışımız bulunmaktadır.

4. Web Geliştirme Uzmanı

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Web Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Depo ve Sevkiyat Personeli

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çağlayanlar Otomotiv San. Tic. AŞ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo ve Sevkiyat Personeli arayışımız bulunmaktadır.

6. Makam Şoförü

Yapichem Kimya Sanayi A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

7. Servis Resepsiyonist

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

8. Temizlik Görevlisi - İstanbul

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Temizlik Görevlisi - İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

9. Maden Mühendisi

Mermer Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÇALIŞKANERLER MADENCİLİK SANAYİ TİCARET İHRACAT İTHALAT ANONİM ŞİRKETİ için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Maden Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Grafik Tasarımcı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiperin İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Grafik Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.

11. Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiperin İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya) arayışımız bulunmaktadır.

12. Tahsilat Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Elitcar Rental için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tahsilat Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Sistem Uzman Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sistem Uzman Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

14. Garanti Sorumlusu - İstanbul

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garanti Sorumlusu - İstanbul arayışımız bulunmaktadır.

15. Kalıp Bağlama Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Galsan Plastik ve Kalıp Sanayi A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalıp Bağlama Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

16. Finans Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Volt Redüktör Sanayi Ticaret AŞ için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

18. Servis Danışmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız KARSEÇ OTOMOTİV için Kütahya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Budget and Reporting Analyst

Çimento sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adoçim Çimento Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Budget and Reporting Analyst arayışımız bulunmaktadır.

20. Satış Destek Sorumlusu

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERDAROĞLU TESİSAT TEKNİK MALZEME SAN.TİC.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

21. Yönetici Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Uğurlu Oto Cam A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Proses Kalite Mühendisi

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRUSA KOLTUK Ve İÇ TRİM TEKNOLOJİLERİ SAN. Ve TİC. A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proses Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Üretim Uzmanı

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ANADOLU BORU PROFİL VE NAK.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park)

Cam Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Paşabahçe Mağazaları A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park) arayışımız bulunmaktadır.

25. Muhasebe Elemanı

Hırdavat Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ENWA TURKEY KESİCİ TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.