101. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Erişim Müşteri Hizmetleri A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

102. Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Moda Selvim için İstanbul(Avr.) bölgesinde Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

103. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Fuzul Grup - Fuzul Gayrimenkul. Yat. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

104. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Erişim Müşteri Hizmetleri A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

105. Teknik Destek Personeli - Çağrı Merkezi

HMS HOTEL MANAGEMENT SYSTEM için Denizli bölgesinde Teknik Destek Personeli - Çağrı Merkezi arayışımız bulunmaktadır.

106. Çağrı Merkezi Estetik Satış Temsilcisi

Clinicexpert.net için İstanbul(Avr.) bölgesinde Çağrı Merkezi Estetik Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

107. Resepsiyonist- Maltepe/istanbul

Bina ve tesis yönetimi alanında 30 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile müşterilerine geniş kapsamlı, profesyonel hizmet anlayışı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile “Entegre Tesis Yönetim” hizmetleri sağlayan ve ülkemizdeki …

108. Forklift Operatörü- Beylikdüzü/istanbul

Bina ve tesis yönetimi alanında 30 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile müşterilerine geniş kapsamlı, profesyonel hizmet anlayışı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile “Entegre Tesis Yönetim” hizmetleri sağlayan ve ülkemizdeki …

109. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Vodatech Bilişim Proje Danışmanlık için İstanbul(Asya) bölgesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

110. Almanca Bilen Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Clinicexpert.net için İstanbul(Avr.) bölgesinde Almanca Bilen Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

111. Eğitim Satış Danışmanı (Çağrı Merkezi)

Uzaktan Online Eğitim Bilişim Yay. Tic. Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Eğitim Satış Danışmanı (Çağrı Merkezi) arayışımız bulunmaktadır.

112. Adana - Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Sektöründe Lider Firma için Adana bölgesinde Adana - Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

113. Süreç Kontrol Çağrı Merkezi Çalışanı

Rasyona Bilişim Teknolojileri için İstanbul(Avr.) bölgesinde Süreç Kontrol Çağrı Merkezi Çalışanı arayışımız bulunmaktadır.

114. Çağrı Merkezi Takım Lideri (Van)

Teknofix Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş için Van bölgesinde Çağrı Merkezi Takım Lideri (Van) arayışımız bulunmaktadır.

115. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Payfix Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

116. Gratis Tuzla Lojistik Merkezi/Depo Elemanı -

GRATİS İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Gratis Tuzla Lojistik Merkezi/Depo Elemanı - arayışımız bulunmaktadır.

117. Alışveriş Merkezi Kiralama Müdürü

Canpark Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Alışveriş Merkezi Kiralama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

118. Part Time Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Atos Müşteri Hizmetleri Anonim Şirketi için Düzce bölgesinde Part Time Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

119. Alarm İzleme Merkezi Operatörü

SİMGE TAAHÜT ELEKTRONİK SANAYİİ VE TİC.LTD.ŞTİ. için Ankara bölgesinde Alarm İzleme Merkezi Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

120. Üretim Müdürü

​EDES Endüstriyel Damla Etiket sanayi 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Markalara logo/etiket üretimi yapan firmamız hem genel hem de markaya özel aksesuar üretemi konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. EDES Etiket, …

121. Kurumsal Çağrı Merkezimize Deneyimli / Deneyimsiz Personel

Alsancakta bulunan nezih ofisimize bay- bayan personel alınacaktır. - REKLAM ÇIKILMIŞ MÜŞTERİ ARAMASI - WEB ARAMASI - BAYİ TALEP ARAMASI NOT: RASTGELE MÜŞTERİ ARAMASI YAPILMAMAKTADIR . POTANSİYEL DİGİTÜRK ABONE OLMAK …

122. İngilizce ve Almanca Bilen Çağrı Merkezi Personeli

Dr Sinan Akyürek için İstanbul (Tümü) bölgesinde İngilizce ve Almanca Bilen Çağrı Merkezi Personeli arayışımız bulunmaktadır.

123. Çağrı Merkezi Şikayet İşlemleri Sorumlusu

Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Çağrı Merkezi Şikayet İşlemleri Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

124. Çağrı Merkezi Tahsilat Takip Uzmanı

Çiftçioğlu Hukuk Bürosu - Nazif Barış Çiftçioğlu için İstanbul(Avr.) bölgesinde Çağrı Merkezi Tahsilat Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

125. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

KIRMIZI BASIN MEDYA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.