1. Doktor Asistanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dr. Hakan Özocak Estetik ve Plastik Cerrahi Muayenehanesi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Doktor Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Cerrahi Servis Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cerrahi Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

3. Genel Cerrahi Uzmanı

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Genel Cerrahi Kat Hekimi

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Kat Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

5. Medical Estetik Koordinatörü

Hastaneler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ESTORIA SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Medical Estetik Koordinatörü arayışımız bulunmaktadır.

6. Cerrahi Servis Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız International Plus Health Tourism için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cerrahi Servis Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

7. Estetik Doktor Kliniğine Hemşire Alınacaktır.

Sağlık Sigortası sektöründe faaliyet gösteren firmamız SELMA DENKTAŞ KUDUBAN için Erzurum bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Estetik Doktor Kliniğine Hemşire Alınacaktır. arayışımız bulunmaktadır.

8. Medikal Estetik Hekimi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız MEDICA WORLD SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul (Tümü) +3 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Medikal Estetik Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

9. Anestezi Teknikeri

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Anestezi Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

10. İkram ve Temizlik Personeli (Ankara)

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız Linemed Estetik için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İkram ve Temizlik Personeli (Ankara) arayışımız bulunmaktadır.

11. Kıdemli İnsan Kaynakları Yöneticisi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız erc estetik sağlık turizm ltd şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kıdemli İnsan Kaynakları Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Operasyon Sorumlusu

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız erc estetik sağlık turizm ltd şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Operasyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

13. Kıdemli Satın Alma Yöneticisi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız erc estetik sağlık turizm ltd şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kıdemli Satın Alma Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

14. Sorumlu Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız erc estetik sağlık turizm ltd şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sorumlu Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

15. Satış Temsilcisi(Fransızca Bilen) - Sağlık Turizmi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Trendist Estetik ve Diş Sağlığı Hiz. Ltd.Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi(Fransızca Bilen) - Sağlık Turizmi arayışımız bulunmaktadır.

16. Hemşire

Dermaclinic Lazer Estetik Özel Sağlık Hiz.San.Tic. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

17. Fotoğrafçı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Estetik International için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fotoğrafçı arayışımız bulunmaktadır.

18. Web Developer

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Web Developer arayışımız bulunmaktadır.

19. Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (Arapça)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (Arapça) arayışımız bulunmaktadır.

20. Sağlık Danışmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sağlık Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Teknik Servis Görevlisi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

22. İşletme Müdür Yardımcısı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşletme Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

23. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız erc estetik sağlık turizm ltd şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Ameliyathane Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Estetik International için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ameliyathane Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

25. Ameliyathane Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Estetik International için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ameliyathane Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.