126. Dış Ticaret Operasyon Uzman Yardımcısı

Netpak Ambalaj Aş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Dış Ticaret Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

127. Mekanik Tasarım Mühendisi

Electricfil Ünifil Otomotiv San Ve Tic AŞ için İstanbul(Asya) bölgesinde Mekanik Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

128. Toptan Yedek Parça Satış Elemanı

Özçete Oto. İnş.San Ve Tic Aş için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Toptan Yedek Parça Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

129. Mağaza Ekip Üyesi

İstanbul Çengelköy de yeni açılacak olan "ÇENGELKÖY MADO" şubemizde çalışacak GARSON,TEZGAHTAR,BARİSTA,MUTFAK PERSONELİ, İŞLETME MÜDÜRÜ çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler Restaurant/Cafe sektöründe çalışmış veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına ve …

130. Otomotiv Yedek Parça Satış Temsilcisi

Motor Aşin Otomotiv için İstanbul (Tümü) +3 il daha bölgesinde Otomotiv Yedek Parça Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

131. Hostes

HEK-YOL İNŞAAT TAAHHÜT ÜRETİM MADENCİLİK PETROL OTOMOTİV NAKLİYAT TURİZM GIDA SAN VE TİC AŞ için Ankara bölgesinde Hostes arayışımız bulunmaktadır.

132. International Marketing Intern

DİMES GIDA SANAYİ VE TİCARET AŞ için İstanbul(Asya) bölgesinde International Marketing Intern arayışımız bulunmaktadır.

133. E-Ticaret İletişim Sorumlusu

Mucize Batarya Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Aş. için Konya bölgesinde E-Ticaret İletişim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

134. Talaşlı İmalat Mühendisi

İzmir Aliağa'da bulunan işimizde TA(Planlı Duruş) işlerinin takip ve koordinasyonu için aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Talaşlı İmalat Atölyesi için istenilen personelin sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. …

135. Hardware Development Engineer

Electricfil Ünifil Otomotiv San Ve Tic AŞ için İstanbul(Asya) bölgesinde Hardware Development Engineer arayışımız bulunmaktadır.

136. Muhasebe Uzman Yardımcısı

Dorak Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları Holding AŞ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

137. International Accounting&Finance Responsible

iNO METAL AŞ için Bursa bölgesinde International Accounting&Finance Responsible arayışımız bulunmaktadır.

138. Kalite Kontrol Görevlisi

Fiberr Fiber Reınforced Resins Kompozit Teknolojileri Dış Tic Aş için Manisa bölgesinde Kalite Kontrol Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

139. Technical Marketing Executive

GEORG FISCHER HAKAN PLASTİK BORU VE PRO SAN TİC AŞ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Technical Marketing Executive arayışımız bulunmaktadır.

140. AR-GE Gömülü Yazılım Tasarım Mühendisi

MAVİLİ ELEKTRONİK TİC. SAN. AŞ. için İstanbul(Asya) bölgesinde AR-GE Gömülü Yazılım Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

141. International Sales Executive

KYK YAPI KİMYASALLARI SAN. VE TİC. AŞ. için İstanbul (Tümü) +7 il daha bölgesinde International Sales Executive arayışımız bulunmaktadır.

142. Milwaukee Endüstriyel Satış Danışmanı

CENTER DIS TICARET MAKINA SAN. ve PAZ. AŞ için İstanbul (Tümü) bölgesinde Milwaukee Endüstriyel Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

143. Mimar

HEK-YOL İNŞAAT TAAHHÜT ÜRETİM MADENCİLİK PETROL OTOMOTİV NAKLİYAT TURİZM GIDA SAN VE TİC AŞ için İstanbul (Tümü) +6 il daha bölgesinde Mimar arayışımız bulunmaktadır.

144. İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. AŞ için İstanbul(Avr.) bölgesinde İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

145. Sosyal Medya Uzmanı

HEK-YOL İNŞAAT TAAHHÜT ÜRETİM MADENCİLİK PETROL OTOMOTİV NAKLİYAT TURİZM GIDA SAN VE TİC AŞ için Ankara bölgesinde Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

146. Elektrik Teknikeri

HEK-YOL İNŞAAT TAAHHÜT ÜRETİM MADENCİLİK PETROL OTOMOTİV NAKLİYAT TURİZM GIDA SAN VE TİC AŞ için Ankara +4 il daha bölgesinde Elektrik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

147. Mutfak Personeli - Çanakkale

Dardanel Şirketler Grubu bünyesinde restorancılık alanında faaliyet gösteren I LOVE FISH ’in Çanakkale'de bulunan şubesinde görevlendirilmek üzere “Mutfak Personeli (Aşçı Yardımcısı )” arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler En az lise mezunu, …

148. Müşteri Temsilcisi

Tekstil Sektöründe Triko alanında faaliyet gösteren ihracatçı firmamız, Avrupa’nın önde gelen markalarına bünyesinde üretim yapmakta ve Yurtdışı Müşteri Temsilcisi (Senior Merchandiser) aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl …

149. Mutfak Üretim Personeli

Biz Kimiz? İşimiz teknoloji, gıda ve perakende. Migros’tan aldığımız güç ile bütün imkanlarını müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına kusursuz e-ticaret hizmeti verebilmek için teknolojiyle birleştiren yepyeni genç bir ekibiz. Kısaca bize …

150. Kasiyer

Biz Kimiz? İşimiz teknoloji, gıda ve perakende. Migros’tan aldığımız güç ile bütün imkanlarını müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına kusursuz e-ticaret hizmeti verebilmek için teknolojiyle birleştiren yepyeni genç bir ekibiz. Kısaca bize …