1. Diş Hekimi Asistanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız A+ için Kahramanmaraş bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2. İşyeri Hekimi

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pegasus Havayolları A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşyeri Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

3. Acil Servis Hekimi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Veni Vidi Göz Grup için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Acil Servis Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

4. Genel Cerrahi Kat Hekimi

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Kat Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

5. Kardiyoloji Uzman Hekimi

Başkent Üniversitesi İzmir Zübeyde Hanım Hastanesi için Tüm Türkiye bölgesinde Kardiyoloji Uzman Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

6. Diş Hekimi Asistanı

NİŞANTAŞI KLİNİĞİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Diş Hekimi Asistanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Clinicexpert.net için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Hekim Asistanı- Küçükçekmece

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Acıbadem Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hekim Asistanı- Küçükçekmece arayışımız bulunmaktadır.

9. Kat Hekimi

Sağlık Sigortası sektöründe faaliyet gösteren firmamız Memorial Sağlık Grubu için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kat Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

10. Veteriner Hekim - Şişman Yumurta

Tavukçuluk ve Yumurta sektöründe faaliyet gösteren firmamız ŞİŞMAN YUMURTA için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Veteriner Hekim - Şişman Yumurta arayışımız bulunmaktadır.

11. Hekim Asistanı- Maslak

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Acıbadem Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hekim Asistanı- Maslak arayışımız bulunmaktadır.

12. Diş Hekimi Asistanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız SMİLES 312 GENEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Pratisyen Hekim / Saç

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız TURKEYANA CLİNİC SAĞLIK TURİZMİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pratisyen Hekim / Saç arayışımız bulunmaktadır.

14. Diş Hekimi Asistanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Medicana Sağlık Grubu için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Vezne Sorumlusu

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız HURSAN LOJİSTİK VE DIS TIC A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vezne Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

16. Satın Alma Asistanı

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ITS HAVACILIK VE DIS TIC LTD STI için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Pazarlama Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Lokman Hekim Sağlık Grubu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Kumaş Depo Sorumlusu

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Filteks Moda Dis Tic. Ltd. Sti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kumaş Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

19. Kıdemli Mali İşler Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Lokman Hekim Sağlık Grubu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kıdemli Mali İşler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Satınalma Koordinatörü

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Lokman Hekim Sağlık Grubu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satınalma Koordinatörü arayışımız bulunmaktadır.

21. Satın Alma Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Lokman Hekim Sağlık Grubu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Personel Özlük İşleri Elemanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Lokman Hekim Sağlık Grubu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Personel Özlük İşleri Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Harita Teknikeri

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız HEK-YOL İNŞAAT TAAHHÜT ÜRETİM MADENCİLİK PETROL OTOMOTİV NAKLİYAT TURİZM GIDA SAN VE TİC AŞ için Bayburt +5 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Harita …

24. Elektrik Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız HEK-YOL İNŞAAT TAAHHÜT ÜRETİM MADENCİLİK PETROL OTOMOTİV NAKLİYAT TURİZM GIDA SAN VE TİC AŞ için Ankara +5 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik …

25. İşe Alım Uzmanı

Çelik Montaj İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hekim Holding A.Ş. için İstanbul(Asya), Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşe Alım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.