1. Lojistik Satis Elemani

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız MayRon Invest Insaat Yatirim Anonim Sirketi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Satis Elemani arayışımız bulunmaktadır.

2. Lazer Makinalar Satis Müdürü

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız JATER LAZER MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lazer Makinalar Satis Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

3. Proses Teknisyeni

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız Indorama Ventures Corlu PET Sanayi A.Ş için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proses Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

4. Proses Mühendisi

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız Indorama Ventures Corlu PET Sanayi A.Ş için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proses Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Anlaşmalı Hastane Check Up Satışı

-TÜRKİYE GENELİNDE ÖZEL HASTANELERİN CHECK-UP VE KANSER TARAMASI PAKETLERİNİN TANITIM VE SATIŞI YAPILMAKTADIR.EVİNİZDE YOL, YEMEK MASRAFINIZ OLMAYACAK. ENGELLİ, EV HANIMI , YENİ MEZUN KADINLAR İÇİN YÜKSEK KAZANÇ ELDE EDEBİLECEĞİNİZ İŞ …