1. CNC Torna ve Kayar Otomat Operatörü

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GENAMER Teknoloji Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Torna ve Kayar Otomat Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

2. CNC Operatörü

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız AYZER DÖKÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

3. CNC Torna ve İşleme Merkezi Operatörü

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız MEKA A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Torna ve İşleme Merkezi Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

4. CNC Freze Tezgah Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız MGG MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Freze Tezgah Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. CNC Operatörü

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Robatik Endüstriyel Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

6. CNC Torna ve Freze Operatörü

Hidrolik sektöründe faaliyet gösteren firmamız HEKA ANKARA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Torna ve Freze Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

7. CNC Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız AICS Business Solutions Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

8. CNC İşleme Merkezi Operatörü

Tıbbi Cihaz ve Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tende Elektronik Yaz. Müh. İlet. Mak. San. ve Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC İşleme Merkezi Operatörü arayışımız …

9. CNC Freze Operatörü

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız EDDA MAKİNE AMBALAJ NAKLİYE İNŞAAT KİMYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Freze Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

10. CNC Operatörü

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız BEYMETAL LTD. ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

11. CNC Freze Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız CANSAN ALÜMİNYUM PROFİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Freze Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

12. CNC Torna Ustası

Tekstil Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Polteks Tekstil Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Torna Ustası arayışımız bulunmaktadır.

13. CNC Lazer Kesim Operatörü

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SUNTEK METAL VE MAK.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Lazer Kesim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

14. CNC Operatörü

Mermer Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Karasu Mermer için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

15. CNC İşleme Merkezi Operatörü

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÇAKMAK VİNÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC İşleme Merkezi Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

16. CNC Torna Operatörü

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Epsilon NDT Eskişehir için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Torna Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

17. CNC Operatörleri -Lazer Kesim Abkant

Elektronik Kart Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEN ELEKTROMEKANİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörleri -Lazer Kesim Abkant arayışımız bulunmaktadır.

18. CNC İşleme Merkezi Operatörü

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Orsan Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC İşleme Merkezi Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

19. CNC Operatörü

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız PROCONTRACT DEKORASYON VE MOBİLYA İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

20. CNC Tezgah Operatörü / Borverk

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Seven İşleme İmalat Mak. Ve San. A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Tezgah Operatörü / Borverk arayışımız bulunmaktadır.

21. CNC Torna CAD/CAM Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Feko Makina Yedek Parça San Ve Tic Ltd Şti için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Torna CAD/CAM Ustası arayışımız bulunmaktadır.

22. CNC ve Universal Torna Operatörleri

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ERGİL GRUPİNŞ.MAK.İMALAT İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC ve Universal Torna Operatörleri arayışımız bulunmaktadır.

23. Bölge Satış Yöneticisi (Ankara)

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız VAN CNC TAKIM TEZGAHLARI SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bölge Satış Yöneticisi (Ankara) arayışımız bulunmaktadır.

24. İş Geliştirme Yöneticisi

Takım Tezgahları sektöründe faaliyet gösteren firmamız GNC CNC MAKİNA TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Geliştirme Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Bölge Satış Mühendisi

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız CNC İleri Teknoloji Mühendislik San. ve Tic. Ltd. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bölge Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.