1. Servis Teknisyeni

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Giesecke&Devrient İstanbul Tic.ve Servis Ltd.Şti. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

2. Servis Resepsiyonist

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

3. Servis Danışmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız KARSEÇ OTOMOTİV için Kütahya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul)

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız YÜCE AUTO YETKİLİ SATICI için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Yetkilisi(Erya Otomotiv-İstanbul) arayışımız bulunmaktadır.

5. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız MAXVAL BUHAR TEKNOLOJİLERİ VE VANA SANAYİ TİCARET için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Standart Pompa Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Kvc Servis Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kvc Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

8. Saha Servis Teknisyeni

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

9. Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız İhlas Pazarlama için Elazığ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Servis Müşteri Temsilcisi-Elazığ arayışımız bulunmaktadır.

10. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız HAYAT GROUP İNŞ.TAAHHÜT GAYR.TUR.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Teknik Servis Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız GARANTİLİ TEKNOLOJİ İLETİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Acil Servis Hekimi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Veni Vidi Göz Grup için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Acil Servis Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

13. Genel Cerrahi Uzmanı

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Genel Cerrahi Kat Hekimi

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Kat Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

15. Teknik Servis Bölge Yöneticisi

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Arvento Mobil Sistemler A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Bölge Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Servis Kabul Sorumlusu

Hastalya Otomotiv için Denizli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Kabul Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

17. Servis Danışmanı - Büyükçekmece

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çetaş Otomotiv için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Danışmanı - Büyükçekmece arayışımız bulunmaktadır.

18. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız DERLÜKS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Servis Teknisyeni

Yenilenebilir Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestas Rüzgar Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti için Hatay +4 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

20. Çay / Kahve Servis Elemanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız ULUDAĞ OTO GAZ PET.ÜR.MÜ.Hİ.TA.İN.TA.OTO.T.G.Ü.P.S.VE T.LT.Ş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay / Kahve Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Teknik Servis Elemanı

Moda Deniz Kulübü Derneği-İktisadi İşletmeleri için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Araç Kiralama Satış Sorumlusu

Servisler sektöründe faaliyet gösteren firmamız BADAY OTOMOTİV Nakliyat ve İnş. Tic. Ltd. Şti için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Araç Kiralama Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

23. Satış Temsilcisi

Ölçü ve Kontrol Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mettler Toledo TR Ölçüm Aletleri Tic. Satış ve Servis Hizm. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Kaporta Teknisyeni - İzmir

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Avek Otomotiv Servis San. ve Tic. A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaporta Teknisyeni - İzmir arayışımız bulunmaktadır.

25. Anestezi Teknikeri

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Anestezi Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.