1. Cerrahi Servis Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cerrahi Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

2. Genel Cerrahi Uzmanı

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Genel Cerrahi Kat Hekimi

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Kat Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

4. Cerrahi Servis Hemşire

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız International Plus Health Tourism için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Cerrahi Servis Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

5. Kundenberater - Inbound - Izmir / Musteri Temsilci - Inbound -Izmir

SNT REGİOCOM İLETİŞİM MERKEZİ için İzmir bölgesinde Kundenberater - Inbound - Izmir / Musteri Temsilci - Inbound -Izmir arayışımız bulunmaktadır.

6. Genel Cerrahi Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZEL AVİCENNA HASTANESİ ESENLER için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Genel Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Beyin Cerrahı

Firma Bilgisi Gizli için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Beyin Cerrahı arayışımız bulunmaktadır.

8. Genel Cerrahi Uzmanı(Gece)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bezmialem Vakıf Üniversitesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Uzmanı(Gece) arayışımız bulunmaktadır.

9. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız WELL WAY SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Anestezi Teknikeri

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Anestezi Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

11. Doktor Asistanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dr. Hakan Özocak Estetik ve Plastik Cerrahi Muayenehanesi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Doktor Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Web Developer

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Web Developer arayışımız bulunmaktadır.

13. Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (Arapça)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (Arapça) arayışımız bulunmaktadır.

14. Sağlık Danışmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sağlık Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Teknik Servis Görevlisi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

16. İşletme Müdür Yardımcısı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşletme Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

17. Saha Satış Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Saç Ekim Hemşiresi

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saç Ekim Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

20. Kurumsal İletişim Sorumlusu

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal İletişim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

21. Muhasebe Uzmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Estetisyen

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Estetisyen arayışımız bulunmaktadır.

23. Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (İngilizce)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (İngilizce) arayışımız bulunmaktadır.

24. Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (İtalyanca)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurt Dışı İnteraktif Satış Uzmanı (İtalyanca) arayışımız bulunmaktadır.

25. İsveççe Sağlık Danışmanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İsveççe Sağlık Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.