1. Yönetici Asistanı

Özevren Rulman Anonim Şirketi için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Tasarım Asistanı

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sky Group Mağazacılık Anonim Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tasarım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Yönetici Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Uğurlu Oto Cam A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Diş Hekimi Asistanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız A+ için Kahramanmaraş bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Yönetici Asistanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ART YAPI PROJE için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Genel Müdür Asistanı

ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Üst Düzey Yönetici Asistanı

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Firma Bilgisi Gizli için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Kasa Asistanı - W Collection Hılltown Karşıyaka

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız W Collection için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasa Asistanı - W Collection Hılltown Karşıyaka arayışımız bulunmaktadır.

9. İnsan Kaynakları Asistanı

HRT İnsan Kaynakları için İstanbul Anadolu bölgesinde İnsan Kaynakları Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Ofis Asistanı (İzmir)

Gayrimenkul, Emlak İşleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız CB GAYRIMENKUL FRANCHİSİNG PAZ. VE DAN. HİZMETLERİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı (İzmir) arayışımız bulunmaktadır.

11. Yönetim Kurulu Asistanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız INVEST EBA İNŞAAT YAPI A.Ş: için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetim Kurulu Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Lojistik Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAFE INTERNATIONAL TRAKTÖR SAN. TİC.LTD.ŞTİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Genel Cerrahi Uzmanı

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Genel Cerrahi Kat Hekimi

Koç Üniversite Hastanesi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Cerrahi Kat Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

15. Pazarlama Departman Asistanı

İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız TEKNİK İSTİF MAKİNALARI SAN.VE TİC. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pazarlama Departman Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Genel Müdür Teknik Asistanı

Tarım Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Teknik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Ofis Asistanı

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Reed Özel İstihdam Bürosu için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Yönetici Asistanı

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız The British School İstanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Yönetici Asistanı

DİPA YÖNETİM DAN. için İstanbul Anadolu bölgesinde Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Üst Düzey Yönetici Asistanı

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASİSGUARD SAVUNMA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Üst Düzey Yönetici Asistanı

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Batı Innovative Logistics için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Yönetici Asistanı

CALMİO SÜT GIDA TARIM İNŞ.VE ENERJİ SAN TİC A.Ş.-K için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Üst Düzey Yönetici Asistanı

Demir- Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Atakaş Çelik San. Ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Yönetici Asistanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kupa Endüstriyel Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Anestezi Teknikeri

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Anestezi Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.