1. Switchboard Operator

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Swissôtel The Bosphorus, Istanbul için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Switchboard Operator arayışımız bulunmaktadır.

2. Boat Operator

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Land Of Legends için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boat Operator arayışımız bulunmaktadır.

3. Yazılım Uzmanı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız CENGİZ HOLDİNG A.Ş. Cengiz İnşaat San. Ve Tic. A için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Mağaza Satış Danışmanı

Ev Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Cengiz Grup Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Üretim Planlama Elemanı

Ev Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Cengiz Grup Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Planlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Uzman İhale Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız CENGİZ HOLDİNG A.Ş. Cengiz İnşaat San. Ve Tic. A için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Uzman İhale Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

7. İnşaat Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız CENGİZ HOLDİNG A.Ş. Cengiz İnşaat San. Ve Tic. A için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

8. Satış Danışmanı (Konya Meram)

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız SARAH KONFEKSIYON INSAAT TEKSTIL GIDA MOBILYA SAN VE TIC. AS. için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (Konya Meram) arayışımız bulunmaktadır.

9. Mağaza Müdürü (Konya Meram)

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız SARAH KONFEKSIYON INSAAT TEKSTIL GIDA MOBILYA SAN VE TIC. AS. için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdürü (Konya Meram) arayışımız bulunmaktadır.

10. Personel ve İnsan Kaynakları Uzmanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız GREY BETON SANTRALLERI INSAAT SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Personel ve İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Muhasebe Elemanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız KILIÇLAR LOJISTIK IS MAKINALARI INSAAT METAL VE PE için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. CNC Tezgah Operatörü

İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pİ MAKINA OTOMOTIV INSAAT MAKINA PAZARLAMA IHRACAT ITHALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Tezgah Operatörü arayışımız …

13. Satış Danışmanı (İstanbul- Fatih)

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız SARAH KONFEKSIYON INSAAT TEKSTIL GIDA MOBILYA SAN VE TIC. AS. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (İstanbul- Fatih) arayışımız bulunmaktadır.

14. Etik ve Uyum Kıdemli Uzmanı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız CENGİZ HOLDİNG A.Ş. Cengiz İnşaat San. Ve Tic. A için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Etik ve Uyum Kıdemli Uzmanı arayışımız …

15. Satış Danışmanı (Forum Avm- Diyarbakır)

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız SARAH KONFEKSIYON INSAAT TEKSTIL GIDA MOBILYA SAN VE TIC. AS. için Diyarbakır bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (Forum Avm- Diyarbakır) arayışımız bulunmaktadır.

16. Okul Öncesi Öğretmeni

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız BEYAZGULINAN INSAAT SANAYI VE TICARET LTD STI için Hatay bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Okul Öncesi Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

17. Ön Muhasebe Elemanı

Tsn cengiz lojistik uluslararası taş gıda oto ith ihr san ve tic ltd şti için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

18. İnşaat Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ABU YAPI TAAHHÜT INSAAT ANONIM SIRKETI için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

19. Satış Danışmanı (Ankamall Avm)

Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız SARAH KONFEKSIYON INSAAT TEKSTIL GIDA MOBILYA SAN VE TIC. AS. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı (Ankamall Avm) arayışımız bulunmaktadır.

20. Bilgi İşlem Müdürü

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız SARAH KONFEKSIYON INSAAT TEKSTIL GIDA MOBILYA SAN VE TIC. AS. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bilgi İşlem Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

21. Romence Tercüman

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız CENGİZ HOLDİNG A.Ş. Cengiz İnşaat San. Ve Tic. A için Romanya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Romence Tercüman arayışımız bulunmaktadır.

22. Satış Danışmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız NITKO OTOMOTIV INSAAT TURIZM SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. İngilizce Öğretmeni

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız BEYAZGULINAN INSAAT SANAYI VE TICARET LTD STI için Hatay bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İngilizce Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

24. Dağıtım Şoförü

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız AL JAZIRA KIMYA INSAAT IHRACAT ITHALAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dağıtım Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

25. Satın Alma Uzmanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ABU YAPI TAAHHÜT INSAAT A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.