1. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pozitif Restoran İşletmeleri için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

2. Vardiya Sorumlusu

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Biber Burger için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vardiya Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

3. Aşçı

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

4. Barista

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barista arayışımız bulunmaktadır.

5. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

6. Garson

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garson arayışımız bulunmaktadır.

7. Kasiyer

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

8. Temizlik Görevlisi

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

9. Unlu Mamüller Ustası

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız NAMLI GIDA HİZM.SAN.TİC.A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Unlu Mamüller Ustası arayışımız bulunmaktadır.

10. Izgara Elemanı

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız NAMLI GIDA HİZM.SAN.TİC.A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Izgara Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Mağaza Satış Personeli

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız MUA GELATIERI D'ITALIA için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Personeli arayışımız bulunmaktadır.

12. Satış Danışmanı-Rixos World Legends

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizia Moda Tekstil San Ve Dış Tic.Ltd. Şti için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı-Rixos World Legends arayışımız bulunmaktadır.

13. Aşçı

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız La sirene bebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

14. Meydan Avm - Salon Şefi

Restaurant - Bar - Cafe sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOS LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ GIDA TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC.A.Ş-THE HUNGER için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Meydan Avm - Salon …

15. Meydan Avm - Aşçı

Restaurant - Bar - Cafe sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOS LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ GIDA TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC.A.Ş-THE HUNGER için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Meydan Avm - Aşçı …

16. Meydan Avm - Garson

Restaurant - Bar - Cafe sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOS LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ GIDA TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC.A.Ş-THE HUNGER için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Meydan Avm - Garson …

17. Meydan Avm - Bar Şefi

Restaurant - Bar - Cafe sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOS LOKANTA İŞLETMECİLİĞİ GIDA TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC.A.Ş-THE HUNGER için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Meydan Avm - Bar …

18. Bahçıvan

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız DEPOT KONAKLAMA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bahçıvan arayışımız bulunmaktadır.

19. Barista

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAHVELAND GIDA YATIRIMLARI A.Ş. için Karabük bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barista arayışımız bulunmaktadır.

20. Pınkberry Ekip Üyesi / Mall Of İstanbul Avm

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alshaya Saha için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pınkberry Ekip Üyesi / Mall Of İstanbul Avm arayışımız bulunmaktadır.

21. Chef D Partie (Ekmekçi) - Cova

Restaurant - Bar - Cafe sektöründe faaliyet gösteren firmamız d.ream (Doğuş Restaurant Entertainment & Management) için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Chef D Partie (Ekmekçi) - Cova arayışımız bulunmaktadır.

22. Kasa Sorumlusu

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİTTLEONES için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasa Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

23. Muhasebe Uzmanı

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız COORDİNAT YAPI LİMİTED ŞİRKETİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Depo Görevlisi

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız MUA GELATIERI D'ITALIA için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Chef D Partie

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Galliard Restaurant için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Chef D Partie arayışımız bulunmaktadır.