1. Elektrostatik Toz Boya Ustası

Makasan Makina Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrostatik Toz Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Kaporta Boya Ustası

Ege Kiralama Otomotiv Bakım Onarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kaporta Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.

3. Oto Boya Formeni

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız BOROVALI OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Oto Boya Formeni arayışımız bulunmaktadır.

4. Toz Boya Operatörü

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız BEYMETAL LTD. ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Toz Boya Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

5. Boya Teknisyeni

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boya Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

6. Boya Personeli

Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız BOFOR DENİZCİLİK SANVE TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boya Personeli arayışımız bulunmaktadır.

7. Tekne / Yat Boya Ustası

Tersane / Gemi İnşa sektöründe faaliyet gösteren firmamız SEAWIND DENİZ ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tekne / Yat Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.

8. Elektro Statik Toz Boya Operatörü

OMSA METAL SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli, İstanbul Anadolu bölgesinde Elektro Statik Toz Boya Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

9. Muhasebe Elemanı

Boya Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SELİM BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Boya Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜSTÜNİŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boya Ustası arayışımız bulunmaktadır.

11. Kimya Mühendisi Veya Kimyager

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız NİPPON PAİNT TURKEY BOYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kimya Mühendisi Veya Kimyager arayışımız bulunmaktadır.

12. Üretim Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız NİPPON PAİNT TURKEY BOYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Satın Alma Uzmanı

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğanlar Mobilya Grubu imalat San.ve Tic. A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Depo Sevkiyat Elemanı

Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mert Dekoratif Boya İnş. Malz. End. Urn. Tuk. Ma için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Sevkiyat Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. İhracat Bölge Satış Yöneticisi / Yönetmeni

Bahçe Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ERİNÖZ BAHÇE MOBİLYALARI TEKSTİL BEYAZ EŞYA OTOMOTİV VE ELEKTROSTATİK BOYA SAN. TİC.A.Ş için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İhracat Bölge Satış Yöneticisi / …

16. Teknik Satış Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÖKHAN BOYA için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Örme Kumaş Takip Elemanı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZEN MENSUCAT BOYA TERBİYE İŞLETMELERİ A. Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Örme Kumaş Takip Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

18. İplik Satınalma Uzmanı

ÜNTEKS BOYA BASKI APRE TEKSTİL SAN. İÇ VE DIŞ TİC A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İplik Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Perakende İnsan Kaynakları Sorumlusu

Ev Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğanlar Mobilya Grubu imalat San.ve Tic. A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Perakende İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

20. Perakende İnsan Kaynakları Uzmanı

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğanlar Mobilya Grubu imalat San.ve Tic. A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Perakende İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Satış Temsilcisi

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız Yasham Duvar Kağıtları Boya ve Kimya San. A.Ş. için Adana +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Mimar

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğanlar Mobilya Grubu imalat San.ve Tic. A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mimar arayışımız bulunmaktadır.

23. Baskı Desinatörü

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ordu Tekstil Boya Apre Kasar San. ve Tic. A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Baskı Desinatörü arayışımız bulunmaktadır.

24. Executive Assistant

Kimya Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız PETER LACKE KİMYA VE BOYA için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Executive Assistant arayışımız bulunmaktadır.

25. Fabrika Personeli

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız ULUDAĞ KUMLAMA BOYA için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fabrika Personeli arayışımız bulunmaktadır.