1. Üretim Uzmanı

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ANADOLU BORU PROFİL VE NAK.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Üretim Mühendisi

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mazlum Mangtay Boru Sondajcılık İnş.Tar.Ürün. A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Boru Formeni

Tersane / Gemi İnşa sektöründe faaliyet gösteren firmamız Uzmar Gemi İnşa San. Ve Tic.A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boru Formeni arayışımız bulunmaktadır.

4. Üretim Müdürü-Yem Fabrikası

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ŞAHİN TAVUKÇULUK SAN.TİC.LTD.ŞTİ için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Müdürü-Yem Fabrikası arayışımız bulunmaktadır.

5. Boru Montaj Saha Formeni

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız YAMATA ENDÜSTRİYEL PROJE.İNŞAAT TAAH.VETİC.A.Ş. için Rusya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boru Montaj Saha Formeni arayışımız bulunmaktadır.

6. Plastik Enjeksiyon Ustası

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız YILBOR BORU PLASTİK PETROL SANTİC.A.Ş. için Mersin bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Ustası arayışımız bulunmaktadır.

7. Satış Destek Sorumlusu

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERDAROĞLU TESİSAT TEKNİK MALZEME SAN.TİC.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

8. Ön Muhasebe Elemanı

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Can Boru Profil ve Nakliyat San. Tic. Ltd. Sti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

9. İhracat Satış Temsilcisi

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız BOR BİLLET ALÜMİNYUM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İhracat Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Muhasebe Personeli

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız BOR BİLLET ALÜMİNYUM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

11. Satış Uzmanı

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız NOKSEL ÇELİK BORU SAN.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

12. İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Faurecia Polifleks Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi / İzmit Fabrikası için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Yatırım Uzmanı

Borsa sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yatırım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Production Engineer

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Borusan Boru A.Ş. için Bursa bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Production Engineer arayışımız bulunmaktadır.

15. Mali İşler Uzmanı

Bor Gümrük için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mali İşler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Lojistik Operasyon Uzman Yardımcısı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Aydın Boru Endüstri A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

17. Araştırma Geliştirme / Arge Proje Mühendisi

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız KUZEY BORU A.Ş. için Aksaray bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Araştırma Geliştirme / Arge Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Forklift Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız SEBA ÇELİK BORU EK PARÇALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

19. Vinç Operatörü

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız NEVSAC BORU PROFİL için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vinç Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

20. İthalat Yurt Dışı Operasyon Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız BORSAN KABLO ELEKTRİK AYDINLATMA İNŞ.SAN.VE TİC.A.Ş. için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İthalat Yurt Dışı Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Silahlı Güvenlik Görevlisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÇAYIROVA BORU SAN.VE TİC.A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Silahlı Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

22. İş Geliştirme ve Satış Uzmanı

Bor Gümrük için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Geliştirme ve Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Depo Personeli

Ege Toros Boru Profil için İzmir bölgesinde Depo Personeli arayışımız bulunmaktadır.

24. Finans Operasyon Uzmanı

Demir- Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamız BORA ÇELİK EŞYA VE MOBİLYA İNŞ.MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Satış Pazarlama Uzmanı

Ege Toros Boru Profil San.Tic.Ltd.Şti. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.