1. Beton Pompa Operatörü

Beton sektöründe faaliyet gösteren firmamız ERİŞSAN BETON VE KUM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Beton Pompa Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

2. Harita Mühendisi

Beton sektöründe faaliyet gösteren firmamız KİBTAŞ BETON YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKET için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Harita Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Boğaziçi Satış Yöneticisi

Kargo - Kurye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Aras Kargo için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Boğaziçi Satış Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

4. Beton Pompa Operatörü

YDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Beton Pompa Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

5. Beton Laboratuvar Teknikeri

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız SANKO TEKSTİL İŞLETMELERİ SAN.VE TİCA.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Beton Laboratuvar Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

6. Finans Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Budget and Reporting Analyst

Çimento sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adoçim Çimento Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Budget and Reporting Analyst arayışımız bulunmaktadır.

8. Lojistik Müdürü

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Basfalt Beton Asfalt İnş. San. Tic. için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

9. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız YÜZGÜLLÜ YEDİKARDEŞLER BETON PARKE İNŞAAT HAYVANCILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Satış Pazarlama Uzmanı

OKÇU MADENCİLİK BETON MAM.TURZ.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. için Niğde bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Muhasebe Uzmanı

Elektrik Üretim ve Perakende Satış sektöründe faaliyet gösteren firmamız CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Mobil Vinç Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız KAM ANKARA BETON SANAYİ A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mobil Vinç Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

13. İnşaat Mühendisi

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız Medcem Beton Üretim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. için Mersin +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

14. Finans Uzmanı

İsmail Demirtaş Beton İnşaat Taahhüt Nakliyat San. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Muhasebe Uzmanı

İsmail Demirtaş Beton İnşaat Taahhüt Nakliyat San. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Dış Ticaret Personeli

Depo - Antrepo sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Danışmanlık ve Taşımacılık A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Personeli arayışımız bulunmaktadır.

17. Forklift Operatörü

KİBSAŞ Karadeniz İnşaat ve Beton San. ve Tic. A.Ş. için Kocaeli +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

18. ERP Uzmanı

Beton sektöründe faaliyet gösteren firmamız KARAKAYA BENTONİT A.Ş için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak ERP Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Çay Servis ve Temizlik Elemanı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALBAYRAK HAZIR BETON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Depo Sorumlusu

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALTON BETON VE NAKLİYE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

21. Kalite Yönetim Sistem Uzmanı

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız TÜRKİYE HAZIR BETON ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ DERNEĞİ KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ İKTİSADİ İŞLETMESİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Yönetim Sistem Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Genel Müdür Asistanı

İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız ELKON Beton Santralleri için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Yurtdışı Satış Temsilcisi

Telekomünikasyon Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız GMM MAKİNA VE BETON SANTRALLERİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

24. Malzeme Test Yöneticisi

Enerji Üretim ve Dağıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Elektrik Dağıtım Aş. Bedaş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Malzeme Test Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Malzeme Yöneticisi

Enerji Üretim ve Dağıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Elektrik Dağıtım Aş. Bedaş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Malzeme Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.