1. Satış Danışmanı Ve Kasiyer ( İskenderun Prime Mall AVM)

MR.DIY TURKEY Ev Gereçleri Ve Yapı Malzemeleri İthalat A.Ş. için Hatay bölgesinde Satış Danışmanı Ve Kasiyer ( İskenderun Prime Mall AVM) arayışımız bulunmaktadır.

2. Bebekolog /Satış Danışmanı Kadir Has

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı Kadir Has arayışımız bulunmaktadır.

3. Bebekolog /Part Satış Danışmanı Kadir Has

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı Kadir Has arayışımız bulunmaktadır.

4. Bebekolog /Part Satış Danışmanı Pelican Mall

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı Pelican Mall arayışımız bulunmaktadır.

5. Bebekolog /Satış Danışmanı Pelican Mall

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı Pelican Mall arayışımız bulunmaktadır.

6. Bebekolog /Part Satış Danışmanı Perlavista

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı Perlavista arayışımız bulunmaktadır.

7. Bebekolog /Satış Danışmanı Perlavista

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı Perlavista arayışımız bulunmaktadır.

8. Bebekolog /Part Satış Danışmanı City Center

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı City Center arayışımız bulunmaktadır.

9. Bebekolog /Satış Danışmanı City Center

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı City Center arayışımız bulunmaktadır.

10. Bebekolog /Satış Danışmanı Beylikdüzü

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı Beylikdüzü arayışımız bulunmaktadır.

11. Bebekolog /Part Satış Danışmanı Beylikdüzü

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı Beylikdüzü arayışımız bulunmaktadır.

12. Bebekolog /Part Satış Danışmanı Beylikdüzü Migros

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı Beylikdüzü Migros arayışımız bulunmaktadır.

13. Bebekolog /Satış Danışmanı Beylikdüzü Migros

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı Beylikdüzü Migros arayışımız bulunmaktadır.

14. Bebekolog /Part Satış Danışmanı-Maslak

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Bebekolog /Part Satış Danışmanı-Maslak arayışımız bulunmaktadır.

15. Bebekolog /Satış Danışmanı-Maslak

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız ebebek için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bebekolog /Satış Danışmanı-Maslak arayışımız bulunmaktadır.

16. Saha Satış Temsilcisi

Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. için Manisa +3 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Satın Alma Mühendisi

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız PAGMAT A.Ş. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Kalite Kontrol Teknisyeni

Beyaz Eşyalar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel A.Ş. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

19. Mekanik Bakım Teknisyeni

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

20. Üretim Operatörü-Sözleşmeli(Dönemsel)

Beyaz Eşyalar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Üretim Operatörü-Sözleşmeli(Dönemsel) arayışımız bulunmaktadır.

21. Lojistik Asistanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAFE INTERNATIONAL TRAKTÖR SAN. TİC.LTD.ŞTİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Bakım Elemanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ABALIOĞLU BALIK VE GIDA ÜRÜNLERİ AŞ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Elektrik Bakım Operatörü

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TORA MAKİNA KALIP İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

24. Kanat Bakım Teknisyeni (Res)

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız BİLGİN GÜÇ SANTRALLERİ ENERJİ ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ için Manisa +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kanat Bakım Teknisyeni (Res) arayışımız bulunmaktadır.

25. Management Financial Reporting Specialist

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel A.Ş. için Manisa +1 il daha bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Management Financial Reporting Specialist arayışımız bulunmaktadır.