1. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

2. Finans Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik -Mekanik Bakım Onarım

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÖKTAŞ MOBİLYA MUTFAİNŞ.İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik -Mekanik Bakım Onarım arayışımız bulunmaktadır.

4. İngilizce Hazırlık Sınıfı Yarı Zamanlı Öğretmen

Üniversiteler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ankara Bilim Üniversitesi için Ankara bölgesinde Part-Time olarak çalışacak İngilizce Hazırlık Sınıfı Yarı Zamanlı Öğretmen arayışımız bulunmaktadır.

5. Şirket Şoförü

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vata Elektrik A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Şirket Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

6. Mekanik Tasarım Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız BKS Katlanır Cam Sistemleri Sanayii Ltd.Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASLAN HIZ KONTROLELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Mağaza Satış Elemanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız DERMODAY için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

9. Sosyal Medya Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİDER BİNİCİLİK VE TARIM SANAYİ TİCARET A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

10. İnşaat Mühendisi

SAYHAN Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Embedded Software Engineer

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Panasonic Electric Works Türkiye için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Embedded Software Engineer arayışımız bulunmaktadır.

12. Tele-Satış Uzmanı

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜNEYCE KİMYA KOZMETİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tele-Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Faktoring Satış Yöneticisi / Yönetmeni

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız İnnovate Bilişim için İstanbul (Tümü), Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Faktoring Satış Yöneticisi / Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.

14. Finans Müdür Yardımcısı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKFEN HOLDİNG A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

15. Torna Tesviye Elemanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ges Endüstriyel Elektronik için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Torna Tesviye Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

16. Proje Mühendisi

Günsayıl İnşaat için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Muhasebe Sorumlusu

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mutlusan Plastik Elektrik San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

18. Sosyal Medya Personeli

Market sektöründe faaliyet gösteren firmamız CITY GROSS için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sosyal Medya Personeli arayışımız bulunmaktadır.

19. Sevkiyat Şoförü

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız VOLEN MEKATRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sevkiyat Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

20. Satış Destek Sorumlusu

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERDAROĞLU TESİSAT TEKNİK MALZEME SAN.TİC.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

21. Satış Temsilcisi

Mağazacılık (Ticaret) sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZ. DAĞITIM TİC. VE SAN.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Yazılım Geliştirme Uzmanı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adecco için Ankara bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Depo Elemanı

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Transpop Lojistik Hizmetleri Tic.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Kalite Sorumlusu

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ENTA İLETİM SİSTEMLERİ ÇELİK İMALAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

25. Kurumsal İletişim Müdürü

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜRBAĞ SAVUNMA VE TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal İletişim Müdürü arayışımız bulunmaktadır.