1. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pozitif Restoran İşletmeleri için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

2. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

3. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kazancı Holding için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

4. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız MB HOLDİNG için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

5. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKKA Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

6. Barmen / Barmaid

Moda Deniz Kulübü Derneği-İktisadi İşletmeleri için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

7. Barmen / Barmaid

Cafe Happymoons için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

8. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Aldiana Club Side Beach için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

9. Barmen / Barmaid - Divan İstanbul Otel

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Divan için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid - Divan İstanbul Otel arayışımız bulunmaktadır.

10. Barmen / Barmaid (Bodrum)

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gizli Firma için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid (Bodrum) arayışımız bulunmaktadır.

11. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız The Galliard Restaurant için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

12. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız YENİ EMEK TURİZM GIDA LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

13. Barmen / Barmaid

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Regnum Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

14. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dirik Turizm için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

15. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız LaVera Restauran / Lara Hotel için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

16. Barmen / Barmaid

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eroğlu Global Holding için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

17. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Merit Royal Otel için Girne bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

18. Barmen / Barmaid

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Titanic Deluxe Lara için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

19. Barmen - Cova

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment&Management) için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen - Cova arayışımız bulunmaktadır.

20. Barmen / Telezzüz Brasserie

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Divan için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Telezzüz Brasserie arayışımız bulunmaktadır.

21. Barmen - Divan Kozyatağı City's

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Divan için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen - Divan Kozyatağı City's arayışımız bulunmaktadır.

22. Barmen - Mezzaluna Galataport

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız d.ream (Doğuş Restaurant Entertainment & Management) için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen - Mezzaluna Galataport arayışımız bulunmaktadır.

23. Barmen - Arter Bistro

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Divan için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen - Arter Bistro arayışımız bulunmaktadır.

24. Barmen - Vakko Hotel Sumahan Bosphorus

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız VAKKO GIDA A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen - Vakko Hotel Sumahan Bosphorus arayışımız bulunmaktadır.

25. Garson - Barmen

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız PARADİSE OTELCİLİK VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRK için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garson - Barmen arayışımız bulunmaktadır.