1. Barista

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barista arayışımız bulunmaktadır.

2. Fitness Eğitmeni

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Fitness Eğitmeni arayışımız bulunmaktadır.

3. Resepsiyonist

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hotel Almira Bursa Toytaş A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

4. Barista

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nevco Holding için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barista arayışımız bulunmaktadır.

5. Part Time Satış Danışmanı-Zonguldak 67 Burda Twist

Twist için Zonguldak bölgesinde Part Time Satış Danışmanı-Zonguldak 67 Burda Twist arayışımız bulunmaktadır.

6. Gayrimenkul Danışmanı

TRİO PLUS GAYRİMENKUL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gayrimenkul Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Pozitif Restoran İşletmeleri için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

8. Vardiya Sorumlusu

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Biber Burger için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vardiya Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

9. Ürün Geliştirme Sorumlusu

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Batmaz Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ürün Geliştirme Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

10. Teknik Ressam

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZBAYRAK LAZER KESİM VE METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

11. Aşçı

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aşçı arayışımız bulunmaktadır.

12. Barmen / Barmaid

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır.

13. Garson

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garson arayışımız bulunmaktadır.

14. Kasiyer

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

15. Temizlik Görevlisi

Restaurant - Cafe - Bar sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayal Kahvesi Fethiye için Muğla bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Sevkiyat Şoförü

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız VOLEN MEKATRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sevkiyat Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

17. Proses Kalite Mühendisi

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRUSA KOLTUK Ve İÇ TRİM TEKNOLOJİLERİ SAN. Ve TİC. A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proses Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Muhasebe Uzmanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Moral Tekstil San.Ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Sosyal Medya Yöneticisi

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜNDEM KUMAŞ TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sosyal Medya Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Process Quality Senior Specialist

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız FOMPAK AMBALAJ VE POLİÜRETAN SAN.VE TİC. A.Ş. için Bursa bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Process Quality Senior Specialist arayışımız bulunmaktadır.

21. Plastik Kalıp Ustası

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ero-Plas Plastik Enjeksiyon File Serigrafi Matbaa için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Kalıp Ustası arayışımız bulunmaktadır.

22. Dönemsel Satış Danışmanı ( Kent Meydanı Avm )

SUWEN için Bursa bölgesinde Dönemsel Satış Danışmanı ( Kent Meydanı Avm ) arayışımız bulunmaktadır.

23. Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mi - Ha Turizm seyahat Organizasyon enerji İnş. San ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı arayışımız …

24. Proje Müdürü

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız EMPO OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

25. Musasebe Uzmanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Moral Tekstil San.Ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Musasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.