1. Mekanik Bakım Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuzla Deri OSB Geri Dönüşüm A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik -Mekanik Bakım Onarım

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÖKTAŞ MOBİLYA MUTFAİNŞ.İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik -Mekanik Bakım Onarım arayışımız bulunmaktadır.

4. Mekanik Bakım Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız NEMAK İZMİR DÖKÜM SANAYİ A.Ş için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa

Alkollü İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türk Tuborg için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa arayışımız bulunmaktadır.

6. Bakım Elemanı

Atışkan Yapı ve Endüstriyel Alçı Ürünleri için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Mekanik Bakım Teknisyeni

Gübre Üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

8. Mekanik Bakım Teknisyeni

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gates Europe BVBA için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

9. Mekanik Bakım Şefi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız YAZKAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Şefi arayışımız bulunmaktadır.

10. İşletme Bakım Onarım Mühendisi

Cam Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Şişecam için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşletme Bakım Onarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Elektrik Bakım Mühendisi

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız KANIK ŞİRKETLER GRUBU Özka Lastik ve Kauçuk San. Tic. A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Makine Bakım Teknisyeni

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız Altınyıldız Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

13. Bakım Onarım Teknisyeni

İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Beybi Plastik Fab. San. A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Onarım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

14. Elektrik ve Mekanik Bakım Operatörü

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adecco için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik ve Mekanik Bakım Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

15. Bakım Teknisyeni(İstanbul)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız KONE Asansör San. Tic. A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Teknisyeni(İstanbul) arayışımız bulunmaktadır.

16. Mekanik Bakım Birim Yöneticisi

Demir- Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Yıldız Demir Çelik Sanayi A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Birim Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Mekanik Bakım Teknisyeni

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Franke Mutfak ve Banyo Sistemleri San. ve Tic. A.Ş için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

18. Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyeni

CHINATOOL OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

19. Aşçı Yardımcısı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız YILDIRIM BEYKOZ KUNDURA TURİZM İNŞAAT VE YATIRIM A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Aşçı Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

20. Sağlık Personeli

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız HIS HAIR GÜZELLİK SALONLARI VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

21. Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

22. Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

23. Makine İkmal Uzmanı

AVRUPA OTOYOLU YATIRIM VE İŞLETME ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine İkmal Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Tele-Satış Uzmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız VİCE ARAÇ KORUMA HİZMETLERİ BAKIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tele-Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. O+O Mağaza Müdür Yardımcısı Nişantaşı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız A.S.WATSON GÜZELLİKVE BAKIM ÜRÜN.TİC.A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak O+O Mağaza Müdür Yardımcısı Nişantaşı arayışımız bulunmaktadır.