1. Mekanik Bakım Ustası

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tuzla Deri OSB Geri Dönüşüm A.Ş. için İstanbul(Asya), Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2. Proje Mühendisi Çevre Mühendisi

Çevre sektöründe faaliyet gösteren firmamız LİKYA SU VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ MAK. İNŞ. DAN. SAN için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

4. Elektrik -Mekanik Bakım Onarım

Mobilya & Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÖKTAŞ MOBİLYA MUTFAİNŞ.İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik -Mekanik Bakım Onarım arayışımız bulunmaktadır.

5. Mekanik Bakım Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız NEMAK İZMİR DÖKÜM SANAYİ A.Ş için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Proje Mühendisi

Günsayıl İnşaat için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

7. Proje Müdür Yardımcısı - Hatay

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız CEVAHİR YAPI SAN. TURZ. VE TİC. A.Ş. için Hatay bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Müdür Yardımcısı - Hatay arayışımız bulunmaktadır.

8. Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa

Alkollü İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türk Tuborg için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Soğutucu Bakım Teknisyeni - İstanbul-Avrupa arayışımız bulunmaktadır.

9. İnşaat Proje Yöneticisi

Reysaş Logistics için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Proje Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Proje Müdürü

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız EMPO OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

11. Bakım Elemanı

Atışkan Yapı ve Endüstriyel Alçı Ürünleri için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Mekanik Bakım Teknisyeni

Gübre Üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Samsun bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

13. Mekanik Bakım Teknisyeni

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gates Europe BVBA için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

14. Mekanik Bakım Şefi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız YAZKAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Şefi arayışımız bulunmaktadır.

15. Proje Uzmanı

Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Zivella Ofis Mobilyaları İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

16. İşletme Bakım Onarım Mühendisi

Cam Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Şişecam için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İşletme Bakım Onarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Muhasebe Sorumlusu

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız BRN PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIK MİMARLIK SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

18. Sağlık Personeli

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız HIS HAIR GÜZELLİK SALONLARI VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Gaziantep bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

19. Teknik Satın Alma Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

20. Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Manikür Yapabilen Güzellik Uzmanı Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

21. Kalite Kontrol Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak

Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kadir Alkan Kurtköy için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Salonumuza Ciltbakım Yapabilen Manikürist Alınacak arayışımız bulunmaktadır.

23. Ağ ve Güvenlik Uzmanı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız e-Çözüm Proje ve Danışmanlık Hizmetleri için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ağ ve Güvenlik Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Yazılım Geliştirme Uzmanı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adecco için Ankara bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Yönetici Asistanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ART YAPI PROJE için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.