1. Gazoz Fabrikasında Eleman

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gülsoylar Motorlu Taşıtlar San. Tic. A.Ş. için Niğde bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Gazoz Fabrikasında Eleman arayışımız bulunmaktadır.

2. Üretim Planlama Müdür Yardımcısı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız AL-KOR MAKİNA KALIP SAN VE TİC A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Planlama Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

3. Elektrik Bakım Operatörü

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TORA MAKİNA KALIP İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

4. Paketleme Elemanları

Elektrik - Elektronik Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız METAL KALIP SAN. VE TİC. AŞ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Paketleme Elemanları arayışımız bulunmaktadır.

5. Yurtiçi Satış Uzmanı

ERBİ BAĞLANTI TEKNOLOJİLERİ VE KALIP SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtiçi Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

6. Satın Alma Uzmanı

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İLKİM MAKİNA KALIP PLASTİK FIRÇA SAN.VE TİC.A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası (Manisa)

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız BENO PLASTİK AMBALAJ ve KALIP SANAYİ TİCARET A.Ş. için Manisa +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası (Manisa) …

8. Talaşlı İmalat Sorumlusu

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız BENO PLASTİK AMBALAJ ve KALIP SANAYİ TİCARET A.Ş. için Yalova bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Talaşlı İmalat Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

9. Üretim Vardiya Sorumlusu/ Yrd(Manisa- Turgutlu)

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız BENO PLASTİK AMBALAJ ve KALIP SANAYİ TİCARET A.Ş. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Vardiya Sorumlusu/ Yrd(Manisa- Turgutlu) arayışımız bulunmaktadır.

10. Kalite Güvence Teknikeri

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız NOVA KALIP SANAYİ A.Ş. için Eskişehir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Güvence Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

11. Makine Bakım Teknikeri

Hırdavat Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız YELKEN KALIP PENCERE ve KAPI AKSESUARLARI ve META için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Bakım Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

12. Vodafone Satış Profesyonelleri

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vodafone İstanbul Ümraniye Avcilar İletişim Mağazası için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Vodafone Satış Profesyonelleri arayışımız bulunmaktadır.

13. CNC Operatörü

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız ELDE KALIP ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

14. Mekanik Tasarım Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız AVCI SANAYİ SAVUNMA TİC. A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

15. İnsan Kaynakları Sorumlusu

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız PERİ KALIP VE İSKELELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

16. Endüstri Mühendisi

Kalıp Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SEZİNOKS KALIP PRES SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Kalite Kontrol Elemanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOYLU APARAT KALIP OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Elemanı arayışımız …

18. Kalite Mühendisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOYLU APARAT KALIP OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

19. CNC Freze Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız SOYLU APARAT KALIP OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Freze Operatörü arayışımız …

20. Lojistik Forklift Operatörü

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız SMR PLAST MET MOLDS AND TOOLS TURKEY KALIP İMALAT ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Lojistik Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

21. İdari İşler Görevlisi

Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TORA MAKİNA KALIP İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İdari İşler Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Sekreter

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız AS KAPAK KALIP AMBALAJ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

23. Muhasebe Uzmanı

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız AS KAPAK KALIP AMBALAJ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Elektrik Bakım Teknisyeni

Plastik ve Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız BENO PLASTİK AMBALAJ ve KALIP SANAYİ TİCARET A.Ş. için Yalova +2 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

25. Yalın Üretim Uzmanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız AL-KOR MAKİNA KALIP SAN VE TİC A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yalın Üretim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.