1. Restoran Müdürü - Sakarya Adapazarı

PİZZA HUT TURKİYE için Sakarya bölgesinde Restoran Müdürü - Sakarya Adapazarı arayışımız bulunmaktadır.

2. Pizza Hut - Vardiya Müdürü Sakarya Adapazarı

PİZZA HUT TURKİYE için Sakarya bölgesinde Pizza Hut - Vardiya Müdürü Sakarya Adapazarı arayışımız bulunmaktadır.

3. Tıbbi Satış Temsilcisi-Sakarya

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SANTA FARMA İLAÇ SAN.A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tıbbi Satış Temsilcisi-Sakarya arayışımız bulunmaktadır.

4. Satış Danışmanı Part Time ( Sakarya )

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜÇKA TEKSTİL KONFEKSİYON İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. için Sakarya bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Satış Danışmanı Part Time ( Sakarya ) arayışımız …

5. E-Ticaret Depo Paketleme ( Sakarya - Adapazarı )

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜÇKA TEKSTİL KONFEKSİYON İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Depo Paketleme ( Sakarya - Adapazarı ) arayışımız bulunmaktadır.

6. Satış Danışmanı ( Sakarya )

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜÇKA TEKSTİL KONFEKSİYON İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı ( Sakarya ) arayışımız bulunmaktadır.

7. E-Ticaret Operasyon Görevlisi (Sakarya,,Adapazarı)

Mağazacılık (Tekstil) sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜÇKA TEKSTİL KONFEKSİYON İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Operasyon Görevlisi (Sakarya,,Adapazarı) arayışımız bulunmaktadır.

8. E-Ticaret Operasyon Görevlisi (Sakarya,,Adapazarı)

Mağazacılık (Tekstil) sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜÇKA TEKSTİL KONFEKSİYON İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak E-Ticaret Operasyon Görevlisi (Sakarya,,Adapazarı) arayışımız bulunmaktadır.

9. Satış Danışmanları Part Time - Sakarya Adapazarı Agora AVM

MANGO için Sakarya bölgesinde Satış Danışmanları Part Time - Sakarya Adapazarı Agora AVM arayışımız bulunmaktadır.

10. Satış Danışmanı Cadde 54 - Sakarya

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız TOYPA MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Danışmanı Cadde 54 - Sakarya arayışımız bulunmaktadır.

11. Kalite Kontrol Operatörü (Sakarya)

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Balkan Kalıp ve Otomotiv San. Tic. A.Ş için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Operatörü (Sakarya) arayışımız bulunmaktadır.

12. Otomasyon Bakım Uzmanı

Alüminyum sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASAŞ Alüminyum için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Otomasyon Bakım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Mali İşler Müdürü

Kuruyemiş Sektörü sektöründe faaliyet gösteren firmamız ADALILAR KURUYEMİŞ A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mali İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

14. Üretim Elemanı

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız MSS MÜKEMMEL SAVUNMA SANAYİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Bölge Yöneticisi - Adapazarı

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Şok Marketler için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bölge Yöneticisi - Adapazarı arayışımız bulunmaktadır.

16. Mağaza Müdür Yardımcısı Adapazarı Agora

MANGO için Sakarya bölgesinde Mağaza Müdür Yardımcısı Adapazarı Agora arayışımız bulunmaktadır.

17. Makine Mühendisi

Alüminyum sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASAŞ Alüminyum için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makine Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Part Time Satış Danışmanı - Adapazarı Cadde 54 Adl

Adil Işık Group için Sakarya bölgesinde Part Time Satış Danışmanı - Adapazarı Cadde 54 Adl arayışımız bulunmaktadır.

19. Radyoloji Teknikeri

Sağlık Kuruluşları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Özel Beyhekim Hastanesi Sağlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Radyoloji Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

20. Erkek Paramedik

Sağlık Kuruluşları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Özel Beyhekim Hastanesi Sağlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Erkek Paramedik arayışımız bulunmaktadır.

21. Sandıkçı Oto Servis Resepsiyon Sorumlusu

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sandıkçı Yedek Parça San ve Tic A.Ş için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sandıkçı Oto Servis Resepsiyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

22. Satış Mühendisi

İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Arma Endüstriyel Akümülatör için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Argon Kaynakçısı

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız Barışsan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Argon Kaynakçısı arayışımız bulunmaktadır.

24. Proje Yazarı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Crowia Bilişim Hizmetleri A.Ş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Yazarı arayışımız bulunmaktadır.

25. Mağaza Satış Danışmanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Armağan Oyuncak San. ve Tic. Aş. için Sakarya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.