1. Mekanik Saha Mühendisi - Antalya

Elektromekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay İnş.Elektromekanik A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Saha Mühendisi - Antalya arayışımız bulunmaktadır.

2. Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Grup için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya arayışımız bulunmaktadır.

3. Restoran Müdürü -Pizza Hut Alanya

PİZZA HUT TURKİYE için Antalya bölgesinde Restoran Müdürü -Pizza Hut Alanya arayışımız bulunmaktadır.

4. Human Resources Specialist / Senior Specialist

Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GETINGE GROUP için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Human Resources Specialist / Senior Specialist arayışımız bulunmaktadır.

5. Müzik Öğretmeni

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız N8 AKADEMİ NOTA SEKİZ EĞİTİM KURUMU SPOR SANAT DİL SATRANÇ LİMİTED ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müzik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

6. Muhasebe Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

7. Dış Ticaret Yöneticisi

Sağlık Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız PHARMAMED MEDİKAL ÜRÜNLER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

8. Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Tarım / Ziraat sektöründe faaliyet gösteren firmamız DESPAK TARIM ÜRÜNLERİ PAKETLEME GIDA ve TUR.SAN.T için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

9. Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mi - Ha Turizm seyahat Organizasyon enerji İnş. San ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı arayışımız …

10. Bulaşıkhane Şefi Yardımcısı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Aktay Turizm Yatırımları ve İşletmeleri için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Bulaşıkhane Şefi Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

11. Muhasebe Müdürü

Konaklama ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Radisson Blu için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

12. Restaurant Garsonu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKKA Hotels için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Restaurant Garsonu arayışımız bulunmaktadır.

13. Muhasebe Sorumlusu

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mi - Ha Turizm seyahat Organizasyon enerji İnş. San ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

14. Mekanik Şantiye Şefi /Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Mühendislik Doğalgaz Mak.İnş.Bilişim San.ve Tic.Ltd.Şti. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Şantiye Şefi /Antalya arayışımız bulunmaktadır.

15. Eğitim Destek Uzmanı-Muhasebe

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız KOD YAZILIM PROJE HİZMETLERİ TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Eğitim Destek Uzmanı-Muhasebe arayışımız bulunmaktadır.

16. İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu

Lastik / Kauçuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ekspres Lastik Sanayi ve Ticaret Aş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

17. Sigorta Satış Temsilcisi

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Rüya Sigorta Aracılık Hizmetleri için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Call Center Agent

Çağrı Merkezi Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız MACS İLETİŞİM LİMİTED ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Call Center Agent arayışımız bulunmaktadır.

19. Quereinsteiger

Çağrı Merkezi Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız MACS İLETİŞİM LİMİTED ŞİRKETİ için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Quereinsteiger arayışımız bulunmaktadır.

20. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız Remed Assistance için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

21. Garson

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız SEDİR RESTORAN GIDA DAY.TÜK. MAL.LTD.ŞTİ. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Garson arayışımız bulunmaktadır.

22. Müzik Öğretmeni

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Tac Kolejleri için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müzik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

23. Forklift Operatörü

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız SÜRAL SU BİRA MEŞRUBAT PETROL ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK PAZ DAĞITIM TİC A.Ş için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Forklift Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

24. Muhasebe Müdür Yardımcısı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adstation Reklam ve Organizasyon İletişim Danışmanlık İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

25. Satış Sorumlusu

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜNSU ENERJİ SİSTEMLERİ VE KONFOR TESİSLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.