1. Alman Otomotiv Devinde Inbound Almanca Kariyer Fırsatı

Doğa İnsan Kaynakları için Tüm Türkiye bölgesinde Alman Otomotiv Devinde Inbound Almanca Kariyer Fırsatı arayışımız bulunmaktadır.

2. Mekanik Tesisat Teklif ve Satın Alma Sorumlusu

YİMAK MÜHENDİSLİK TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tesisat Teklif ve Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

3. Teklif ve Satın Alma Sorumlusu

YİMAK MÜHENDİSLİK TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teklif ve Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

4. Teknik Satın Alma Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

6. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

7. Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mi - Ha Turizm seyahat Organizasyon enerji İnş. San ve Tic.A.Ş. için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe ve Satın Alma Uzmanı arayışımız …

8. Satın Alma Mühendisi

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız PAGMAT A.Ş. için Manisa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

9. Satın Alma Sorumlusu

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ORKA EV DIŞI TÜKETİM MADDELERİ GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

10. Satın Alma Mühendisi

CCN Holding için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

11. Almanca Öğretmeni

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü için Ankara bölgesinde Yarı Zamanlı / Part Time olarak çalışacak Almanca Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

12. Satın Alma Uzmanı

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Nextpharma için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

13. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İntercall Uluslarası Müşteri Hizmetleri A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca arayışımız bulunmaktadır.

14. İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Evolog Nakliyat ve Lojistik Hizm.Tic.Ltd.Şti. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

15. Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Leads home çağrı hizmetleri için İstanbul (Tümü), Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Satın Alma Uzmanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız AVRUPA TEKSTİL Kozmetik A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Mimari İşler Teknik Satın Alma Müdürü

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mimari İşler Teknik Satın Alma Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

18. Satın Alma Uzmanı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız BİOTREND ÇEVRE VE ENERJİ YATIRIMLARI ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

19. Satın Alma Uzmanı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğan Jeotermal için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Satın Alma Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adöksan Döküm Sanayi Tic.Ltd.Şti. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

21. İthalat-Satın Alma Uzmanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız ROBOTİSTAN ELEKTRONİK TİC. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İthalat-Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Yetkilisi

Finans - Ekonomi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bileşim Finansal Teknolojiler ve Ödeme Sistemleri A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Satın Alma Uzmanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız UNİFO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Kocaeli +1 il daha bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Satın Alma Asistanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Satın Alma Asistanı

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ITS HAVACILIK VE DIS TIC LTD STI için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satın Alma Asistanı arayışımız bulunmaktadır.