1. İngilizce Hazırlık Sınıfı Yarı Zamanlı Öğretmen

Üniversiteler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ankara Bilim Üniversitesi için Ankara bölgesinde Part-Time olarak çalışacak İngilizce Hazırlık Sınıfı Yarı Zamanlı Öğretmen arayışımız bulunmaktadır.

2. Mekanik Tasarım Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız BKS Katlanır Cam Sistemleri Sanayii Ltd.Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

3. Ön Muhasebe Elemanı

Bilişim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız ASLAN HIZ KONTROLELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

4. Mağaza Satış Elemanı

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız DERMODAY için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5. İnşaat Mühendisi

SAYHAN Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

6. Tele-Satış Uzmanı

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜNEYCE KİMYA KOZMETİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tele-Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

7. Faktoring Satış Yöneticisi / Yönetmeni

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız İnnovate Bilişim için İstanbul (Tümü), Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Faktoring Satış Yöneticisi / Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.

8. Finans Müdür Yardımcısı

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız AKFEN HOLDİNG A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

9. Proje Mühendisi

Günsayıl İnşaat için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Sosyal Medya Personeli

Market sektöründe faaliyet gösteren firmamız CITY GROSS için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sosyal Medya Personeli arayışımız bulunmaktadır.

11. Satış Destek Sorumlusu

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERDAROĞLU TESİSAT TEKNİK MALZEME SAN.TİC.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

12. Satış Temsilcisi

Mağazacılık (Ticaret) sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZ. DAĞITIM TİC. VE SAN.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Yazılım Geliştirme Uzmanı

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adecco için Ankara bölgesinde Dönemsel / Proje Bazlı olarak çalışacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

14. Depo Elemanı

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Transpop Lojistik Hizmetleri Tic.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Kalite Sorumlusu

Yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız ENTA İLETİM SİSTEMLERİ ÇELİK İMALAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalite Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

16. Kurumsal İletişim Müdürü

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GÜRBAĞ SAVUNMA VE TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal İletişim Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

17. Yer Sistemleri Tasarım Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Lentatek Uzay Havacılık ve Teknoloji A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Yer Sistemleri Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

18. Mekanik Bakım Şefi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız YAZKAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Şefi arayışımız bulunmaktadır.

19. CNC Torna ve Kayar Otomat Operatörü

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GENAMER Teknoloji Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak CNC Torna ve Kayar Otomat Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

20. Elektrik Kalfası

Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmamız KENT OTOMASYON ENERJİ SİSTEMLERİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Kalfası arayışımız bulunmaktadır.

21. Üretim İşçisi

Demir- Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çepaş Galvaniz Demir Çelik Mad. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim İşçisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Ofisboy/Şoför

Üretim Makine ve Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız OPTİMA MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ofisboy/Şoför arayışımız bulunmaktadır.

23. Finans Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız MEFA ENDÜSTRİ A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

24. Ön Muhasebe Uzmanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız POLS GIDA DIŞ TİC. A.Ş için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ön Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Uzman Mekanik Tasarım Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ATEL TEKNOLOJİ VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Uzman Mekanik Tasarım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.