1. Üretim Uzmanı

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ANADOLU BORU PROFİL VE NAK.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2. Web Geliştirme Uzmanı

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Web Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3. Makam Şoförü

Yapichem Kimya Sanayi A.Ş için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.

4. Pendik Mağaza Görevlisi - Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde Pendik Mağaza Görevlisi - Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

5. İçerenköy Mağaza Görevlisi- Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde İçerenköy Mağaza Görevlisi- Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

6. Vasıfsız Eleman

Sumak Pompa için İstanbul Anadolu, Kocaeli bölgesinde Vasıfsız Eleman arayışımız bulunmaktadır.

7. İstanbul Asya Mağaza Görevlisi Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde İstanbul Asya Mağaza Görevlisi Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

8. Kartal Mağaza Görevlisi -Yemeksepeti Market

Yemeksepeti için İstanbul Anadolu bölgesinde Kartal Mağaza Görevlisi -Yemeksepeti Market arayışımız bulunmaktadır.

9. Maden Mühendisi

Mermer Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÇALIŞKANERLER MADENCİLİK SANAYİ TİCARET İHRACAT İTHALAT ANONİM ŞİRKETİ için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Maden Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

10. Grafik Tasarımcı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiperin İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Grafik Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.

11. Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya)

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kiperin İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Sosyal Medya) arayışımız bulunmaktadır.

12. İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI için İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu bölgesinde İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

13. İnsan Kaynakları Uzmanı/uzman Yardımcısı

Personelika için İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa bölgesinde İnsan Kaynakları Uzmanı/uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

14. Sistem Uzman Mühendisi

Savunma Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sistem Uzman Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

15. Kalıp Bağlama Operatörü

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Galsan Plastik ve Kalıp Sanayi A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kalıp Bağlama Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

16. Finans Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Volt Redüktör Sanayi Ticaret AŞ için Konya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Finans Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

17. Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eltes Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Tic için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

18. Satış Destek Personeli

KORTEK ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER için İstanbul Anadolu bölgesinde Satış Destek Personeli arayışımız bulunmaktadır.

19. Budget and Reporting Analyst

Çimento sektöründe faaliyet gösteren firmamız Adoçim Çimento Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Budget and Reporting Analyst arayışımız bulunmaktadır.

20. Satış Destek Sorumlusu

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SERDAROĞLU TESİSAT TEKNİK MALZEME SAN.TİC.A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

21. Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park)

Cam Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Paşabahçe Mağazaları A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Satış Danışmanı (İstinye Park) arayışımız bulunmaktadır.

22. Muhasebe Elemanı

Hırdavat Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız ENWA TURKEY KESİCİ TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

23. Ambalaj Operatörü

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız World Medicine İlaç San.Ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ambalaj Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

24. Dış Ticaret Yöneticisi

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız TMSFOUNDRY DÖKÜM METAL SAN. TİC. A.Ş. için Kayseri bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Dış Ticaret Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

25. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SİLVAN SANAYİ A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.