1. Mağaza Müdür Yardımcısı - Ramsey Adana M1

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ramsey-Kip için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mağaza Müdür Yardımcısı - Ramsey Adana M1 arayışımız bulunmaktadır.

2. Hakediş Kontrol Uzmanı (Adana)

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Hakediş Kontrol Uzmanı (Adana) arayışımız bulunmaktadır.

3. Adana Şubeleri - Satış Portföy Yöneticisi

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Adana Şubeleri - Satış Portföy Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

4. Tıbbi Satış Temsilcisi-Adana

İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız SANTA FARMA İLAÇ SAN.A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Tıbbi Satış Temsilcisi-Adana arayışımız bulunmaktadır.

5. Prova Mankeni ( Adana )

Mağazacılık (Tekstil) sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜÇKA TEKSTİL KONFEKSİYON İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. için Adana bölgesinde Serbest olarak çalışacak Prova Mankeni ( Adana ) arayışımız bulunmaktadır.

6. Satış Danışmanları - Adana M1

MANGO için Adana bölgesinde Satış Danışmanları - Adana M1 arayışımız bulunmaktadır.

7. Under Armour -Boyner-Adana M1 - Satış Danışmanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız Doğuş Perakende Satış Giyim ve Aksesuar Tic. A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Under Armour -Boyner-Adana M1 - Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.

8. Restoran Yönetici Adayı - Tekirdağ/çorlu

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Tekirdağ bölgesinde Restoran Yönetici Adayı - Tekirdağ/çorlu arayışımız bulunmaktadır.

9. Saha Formeni

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Saha Formeni arayışımız bulunmaktadır.

10. Üretim Şefi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız AYDOĞAN AHŞAP VE ENDÜSTRİYEL REKLAMCILIK SAN TİC LTD.ŞTİ için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Şefi arayışımız bulunmaktadır.

11. Pazarlama Elemanı

Faktoring sektöründe faaliyet gösteren firmamız MNG Faktoring A.Ş için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

12. Process Safety Expert

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız ENERJİSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. için Adana bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Process Safety Expert arayışımız bulunmaktadır.

13. İnşaat Mühendisi

Seracılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız İska sera sistemleri a.ş için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

14. Elektrik Bakım Elemanı

İçecek sektöründe faaliyet gösteren firmamız Agthia Grup İçecek ve Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Kimyasal Üretim Mühendisi

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız SAFAŞ SAF PLASTİK SAN.VE TİC.A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kimyasal Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Genel Başvuru Engelli

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız TEZKİM TARIMSAL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Başvuru Engelli arayışımız bulunmaktadır.

17. Kampanya Uzmanı

Mağazacılık (Tekstil) sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÜÇKA TEKSTİL KONFEKSİYON İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. için İstanbul(Avr.), Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kampanya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

18. Kamp Amiri

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sektöründe Öncü Firma için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kamp Amiri arayışımız bulunmaktadır.

19. Depo Sayım ve Mal Kabul Elemanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız DİYAP GROUP İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Sayım ve Mal Kabul Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

20. Mekanik Bakım Elemanı

Yem Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Baf Premiks ve Tarım San. Dış Tic. Ltd. Şti. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

21. Elektrik Elektronik Mühendisi

Okullar sektöründe faaliyet gösteren firmamız TRAKYA MESLEK EĞİTİM HİZMETLERİ VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

22. Elektrik Elektronik Operatörü

Yem Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Baf Premiks ve Tarım San. Dış Tic. Ltd. Şti. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Elektronik Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

23. Üretim Operatörü

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

24. Üretim Mühendisi

Boru Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mazlum Mangtay Boru Sondajcılık İnş.Tar.Ürün. A.Ş. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

25. Planlama Sorumlusu

Dekorasyon & İç Mimarlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çukurova Polistren Maden hurda Akaryakıt inş.Turz.San.Tic.Ltd.Şti. için Adana bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.