1. Human Resources Specialist / Senior Specialist

Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GETINGE GROUP için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Human Resources Specialist / Senior Specialist arayışımız bulunmaktadır.

2. Process Quality Senior Specialist

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız FOMPAK AMBALAJ VE POLİÜRETAN SAN.VE TİC. A.Ş. için Bursa bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Process Quality Senior Specialist arayışımız bulunmaktadır.

3. Senior Sourcing Specialist

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eren Perakende için Tekirdağ bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Senior Sourcing Specialist arayışımız bulunmaktadır.

4. Crew Duty Travel Specialist / Assistant Specialist

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız FREEBIRD AIRLINES için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Crew Duty Travel Specialist / Assistant Specialist arayışımız bulunmaktadır.

5. Senior Frontend React Developer

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız NYS TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Senior Frontend React Developer arayışımız bulunmaktadır.

6. Senior System Engineer (Linux)

Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız Turkcell Global Bilgi için İstanbul (Tümü) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior System Engineer (Linux) arayışımız bulunmaktadır.

7. Logistic Specialist

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız UPS Türkiye için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Logistic Specialist arayışımız bulunmaktadır.

8. Senior Sales Engineers

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Panoto Radyatör Makina San. ve Tic. A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior Sales Engineers arayışımız bulunmaktadır.

9. Senior Android Developer

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız NYS TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Senior Android Developer arayışımız bulunmaktadır.

10. Financial Planning Analytics & Insights Specialist

Spor sektöründe faaliyet gösteren firmamız Mars Sportif Tesis İşletmeciliği A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Financial Planning Analytics & Insights Specialist arayışımız bulunmaktadır.

11. Procurement Specialist (Indirect)

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Perfetti Van Melle için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Procurement Specialist (Indirect) arayışımız bulunmaktadır.

12. Senior Hardware Design Engineer

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALP ENERJI SIST BILGI VE ILETISIM TEKNOLOJISI için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Senior Hardware Design Engineer arayışımız bulunmaktadır.

13. Senior Application Technology Laboratory Engineer

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız Siegwerk Baskı Mürekkepleri San. için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Senior Application Technology Laboratory Engineer arayışımız bulunmaktadır.

14. Compensation and Benefits Specialist

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Çelebi Havacılık Holding için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Compensation and Benefits Specialist arayışımız bulunmaktadır.

15. Air Ramp & Operation Specialist

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız UPS Türkiye için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Air Ramp & Operation Specialist arayışımız bulunmaktadır.

16. Social Media Specialist

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamız Webhelp Türkiye için İstanbul(Asya) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Social Media Specialist arayışımız bulunmaktadır.

17. Test Specialist (Mv Switchgear)

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız ABB Elektrik Sanayi A.Ş. için Kocaeli bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Test Specialist (Mv Switchgear) arayışımız bulunmaktadır.

18. Microsoft Navision Specialist

Holding / Şirketler Grubu sektöründe faaliyet gösteren firmamız YILDIRIM HOLDİNG A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Microsoft Navision Specialist arayışımız bulunmaktadır.

19. Senior Backend Developer

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hayhay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Senior Backend Developer arayışımız bulunmaktadır.

20. Customer Services Specialist

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız FREEBIRD AIRLINES için Antalya bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Customer Services Specialist arayışımız bulunmaktadır.

21. Accounting and Finance Manager

İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız Wyser için İstanbul(Avr.) bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Accounting and Finance Manager arayışımız bulunmaktadır.

22. Service Center Specialist

Hava Taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamız FREEBIRD AIRLINES için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Service Center Specialist arayışımız bulunmaktadır.

23. Management Financial Reporting Specialist

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Vestel A.Ş. için Manisa +1 il daha bölgesinde Full-Time olarak çalışacak Management Financial Reporting Specialist arayışımız bulunmaktadır.

24. Inside Sales Specialist

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız UPS Türkiye için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Inside Sales Specialist arayışımız bulunmaktadır.

25. Human Resources Specialist

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız HT Solar Enerji A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Human Resources Specialist arayışımız bulunmaktadır.