1. Teknik Satın Alma Mühendisi

Proje Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız GEMKOM MAKİNA İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satın Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2. Sigorta Teknik Personeli

BİLGİTEK SİGORTA için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3. Teknik Ressam

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız ÖZBAYRAK LAZER KESİM VE METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ için Bursa bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

4. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız TAŞ İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

5. Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya

Isıtma, Havalandırma ve Klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız Üçay Grup için Antalya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mekanik Tesisat Teknik Ressamı- Antalya arayışımız bulunmaktadır.

6. Broker Teknik Departman Yönetmeni

Bilişim Teknoloji Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız D12 DANIŞMANLIK için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Broker Teknik Departman Yönetmeni arayışımız bulunmaktadır.

7. Sigorta Teknik Personeli

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız ALPAY VEZİROĞLU için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Sigorta Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

8. Teknik Müdür

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız ATALIAN GLOBAL SERVICES için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Müdür arayışımız bulunmaktadır.

9. Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ray Sigorta A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Kurumsal Teknik Kontrol ve Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

10. Teknik Servis Uzmanı

Diğer sektöründe faaliyet gösteren firmamız GARANTİLİ TEKNOLOJİ İLETİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11. Teknik Servis Bölge Yöneticisi

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız Arvento Mobil Sistemler A.Ş. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Bölge Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.

12. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Eston İnşaat Yatırım A.Ş. için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

13. Teknik Ofis İnşaat Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız demir group altyapı inşaat enerji taahhüt ticaret anonim şirketi için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis İnşaat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

14. Genel Müdür Teknik Asistanı

Tarım Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Gübre Sanayi A.Ş için Kocaeli bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Genel Müdür Teknik Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

15. Teknik Satış Mühendisi

Yazılım sektöründe faaliyet gösteren firmamız Z Telemetri Tlk. Yaz. Ltd. Şti. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

16. Teknik Ofis Mühendisi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alkataş İnşaat Ve Taahhut A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

17. Mimari İşler Teknik Satın Alma Müdürü

Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Mimari İşler Teknik Satın Alma Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

18. Teknik Ofis Şefi

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Alkataş İnşaat Ve Taahhut A.ş. için İstanbul(Asya) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ofis Şefi arayışımız bulunmaktadır.

19. Teknik Müdür

PD ONE GAYRİMENKUL YATIRIM LİMİTED ŞİRKETİ için Hatay bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Müdür arayışımız bulunmaktadır.

20. Teknik Müdür

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız HIŞIM GRUP için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Müdür arayışımız bulunmaktadır.

21. Teknik Servis Elemanı

Moda Deniz Kulübü Derneği-İktisadi İşletmeleri için İstanbul (Tümü) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

22. Elektrik Açma Kesme Teknik Yetkilisi

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız CK ENERJİ YATIRIM A.Ş için İstanbul(Avr.) bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Elektrik Açma Kesme Teknik Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

23. Teknik Ressam

Mühendislik Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız KDÇ MÜHENDİSLİK ÇELİK KONSTRÜKSİYON MAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. için Ankara bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.

24. Ürün Geliştirme Uzmanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız GM Teknik Cam Endüstri A.Ş. için Amasya bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Ürün Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

25. Depo Görevlisi

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sistem Teknik Makina San ve Tic A.Ş. için İzmir bölgesinde Tam Zamanlı olarak çalışacak Depo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.