İş Açıklaması

2004 yılında kurulan Kappatur kısa sürede Türkiye'nin en büyük Tur Operatörlerin biri olmuştur. En iyi fiyat garantisi ile misafir memnuniyetini ön planda tutan Kappatur yurt dışı ve yurt içi paket turlar, yurt içi otel rezervasyonları, Kıbrıs turları, Cruise (Gemi) ve nehir turları organize etmektedir. Yurt dışı turlarda Türkiye'nin En Büyük Tur Operatörü olan ve geniş kitlelere hizmet veren Kappatur, Dünya'nın 41 farklı ülkesine 2.000'den fazla paket tur alternatifi sunuyor. Ayrıca yurt içinde yüzlerce otelin direkt olarak satışını ve pazarlamasını gerçekleştiriyor.

Aranan Nitelikler


Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren; Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi, · Diksiyonu akıcı, düzgün ve prezantabl, · Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, · Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Takım arkadaşları arıyoruz. İŞ TANIMI : Acentemize gelen misafir talepleri doğrultusunda yurt dışı ve yurt içi paket turlarımız, yurt içi ve Kıbrıs otellerimiz, gemi ve nehir turlarımız hakkında bilgi vermek ve satışını gerçekleştirmek üzere İstanbul (Harbiye) ve Kadıköy (Bağdat Cad.) ofislerimizdeki satış bölümü ekibimize Seyahat Danışmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

Sektör


Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

Pozisyon


Aktif Satış Danışmanı, Aktif Satış Görevlisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, SatışTemsilcisi, Aktif Pazarlama Elemanı, Bireysel Satış Danışmanı, Direkt Satış Temsilcisi, Satış Elemanı, Satış ve Bayi Asistanı

https://www.secretcv.com/kappa-turizm-ve-ticaret-a-s/satis-departmani-personeli-is-ilanlari-1466926

Başvur