İş Açıklaması

Doğa HR; İnsan Kaynakları ve Bilişim deneyim ve bilgi birikimlerinin birleşimi ile sektöre yeni bir bakış açısı getirerek, Türkiye'nin en iyi insan kaynakları şirketi olma hedefi ile 2017 yılında Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti; unvanı ile kurulmuştur.
İnsan doğasına uygun İK çözümlerini prensip edinen Doğa HR'nin sağladığı hizmetler, uzun yıllar elde edilen bilgi birikimi ve deneyimin bir sonucudur. Bu hizmetler, insan kaynakları gelişim trendleri ışığında hizmet verilecek kuruma/ kitleye özelleştirilerek verilmektedir.
Aynı zamanda, İşkur Özel İstihdam Bürosu lisansı bulunan Doğa HR, tüm Türkiye’deki Çağrı Merkezi, Bilişim, Üretim ve tüm hizmet sektörlerindeki; Yönetici, Uzman, Beyaz Yaka ve Mavi Yaka ağırlıklı aday havuzu ve uzman işe alım kadrosuyla istihdama yüksek oranda katkı sağlamaktadır.
FLEMENKÇE BİLEN INBOUND MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Danışmanlığını gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Çağrı Merkezi için tüm Türkiye'de geçerli olmak üzere anadil seviyesinde dil bilgisine sahip
"Flemenkçe Bilen Müşteri Temsilcisi "
arayışımız bulunmaktadır.
İŞ TANIMI:
-Sektöründe lider, global teknoloji markasının müşterilerinin yurtdışından gelen çağrılarını karşılama. (Satış bulunmamaktadır.)

Aranan Nitelikler


ARANAN KRİTERLER:
- Anadil seviyesinde Flemenkçe bilen,
- En az lise mezunu (Yurtdışından mezun olmak koşuluyla en az ortaokul mezunu)
ÇALIŞMA SAATLERİ:
Sabit ve vardiyalı çalışma saatleri.
İZİN GÜNLERİ:
Cumartesi - Pazar
SOSYAL HAKLAR:
Yüksek sabit ücret + AGİ + Prim + Yemek + Yol+ SGK

PROJE


Inbound Proje
Başvuru için:
Doğa İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

Telefon


05324129803 – 05541878977 - 05325903942
Whatsapp
: 05324129803 - 05325903942
İş Türü: Tam zamanlı

Sektör


Çağrı Merkezi

Pozisyon


Çağrı Merkezi Asistanı, Çağrı Merkezi Elemanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Müşteri Danışmanı, Müşteri Temsilcisi

https://www.secretcv.com/doga-insan-kaynaklari/flemenkce-hollandaca-bilen-inbound-musteri-temsilcisi-is-ilanlari-1341603

Başvur