İş Açıklaması

İş Açıklaması
Felemenkçe/Hollandaca bilen Pazar Araştırmacı (Çağrı merkezi+ HOME OFIS)
GDCC ISTANBUL TAŞINDI
!!
Maltepe Metro Durağın
yakınına taşıdığımız şirketimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için girişken, sosyal, konuşkan takım arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler


GDCC uluslararası çalışan bir Çağrı Merkezi. Istanbul ile birlikte 9 ayrı ülkede faaliyet göstermekte.
Toplamda 500+ koltuğa sahip olup dünya çapında araştırmalar gerçekleştiren Istanbul konumunda bulunan Çağrı merkezimize yeni personel alımına başlamıştır.
Ana dili seviyesinde
HOLLANDACA / FLEMENKCE
biliyorsanız, meraklı, girişken, konuşmayı ve sürekli yeniliklere acık ve öğrenmek istiyorsanız bu iş tam size göre olabilir. Takım ruhlu anadili seviyesinde Fransızca bilen Pazar araştırmacı / anketör arkadaşlar aramaktayız.
HOLLANDACA / FLEMENKCE
bilen Pazar araştırmacı personeli olarak gramerin ize ve konuşma konusunda kendinize güveniyorsanız hemen irtibata geçebilirsiniz.
Konum olarak Maltepe’de bulunmaktayız Maltepe Metro durağın çıkışında. Tek şartımız TC kimlik numaranızın olması.
Tecrübeli olabilirsiniz ama bizim işimizde tecrübe gerekmiyor. Yeter ki öğrenmeye açık olun. Biz her sekilde gereken eğitimleri vererek size sabırla öğretiyoruz. Sizden tek beklentimiz öğrenmeye açık olmanız.
Covid-19
sürecinde evden çalışmaya gayret gösteriyoruz. Ofisimiz belirli bir süre daha kapalı kalacaktır. Bu sürecin en kısa zamanda geçmesini diliyoruz ve ofisimize tekrar sağlıklı dönmek istiyoruz.
Bu süreci atlatana kadar GDCC ailesine katılmak isteyen arkadaşlardan anlayış ve esneklik rica ediyoruz.
Normal şartlarda şirketimiz gündüz saatlerinde faaliyet gösteriyordu ancak Pandemi sürecini atlatana kadar müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmek zorundayız.
Bu sebepten dolayı genellikle araştırmalarımızı
öğlen-akşam
saatlerinde sürdürüyoruz.
Çağrı merkezimizde bir Araştırmacı / Anketör olarak farklı projelerde yer alacaksınız. Müşteri memnuniyeti, marka araştırması, sosyal araştırmalar, toplumsal araştırmalar ve ürün araştırmaları gibi farklı farklı projelerde yer alacaksınız. Çağrı merkezi personeli olarak
HOLLANDACA / FLEMENKCE
dilinizi kullanarak, muhatabınız olan şirketlerle profesyonel seviyede görüşmeler gerçekleştireceksiniz.

Sektör


Pazar / Piyasa Araştırma, Çağrı Merkezi, E-Ticaret

Pozisyon


Anketör, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Pazar Araştırma Elemanı, Yurtdışı Müşteri Temsilcisi

https://www.secretcv.com/global-data-collection-company/felemenkce-ve-holladaca-bilen-musteri-temsilcisi-is-ilanlari-1276435

Başvur