KariyerYolu.com
İş İlanı Arama yapı merkezi cezayir araması için yaklaşık 52 sonuç içinden 1 - 15 arasındakiler görüntüleniyor

Bunu mu aramak istemiştiniz: yapi merkezi cezayir yapimerkezcezayır

Yapı Merkezi Cezayir
Yapı Merkezi, Sanat Yapıları Şefi iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz. ... İlan kapanma tarihi bilgisi: 31.10.2013
www.kariyer.net/is-ilani/yapi-merkezi/sanat-yapilari-sefi-is-ilani/1027428/
Yapı Merkezi, Harita Mühendisi iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.
www.kariyer.net/is-ilani/yapi-merkezi/harita-muhendisi-is-ilani/1031264/
Merkezi Gebzede olan şirketimizin yeni açılan ataşehir irtibat burosu için ofis arçlarını kullanabilen konuşması ve diksiyonu ... Size Uygun İlanlar:
www.kariyer.net/is-ilani/ortim-yapi-ltd-sti/genel-sekreter-is-ilani/1038348/
Yapı sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider konumunda olan firmamızın, Mecidiyeköy'de bulunan Intema Mutfak Mağazası'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Temsilcisi" aramaktayız.
www.secretcv.com/ilan/musteri-temsilcisi_533136.html
Kalemci Yapı End. ve Tic. A.Ş, Sekreter iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.
www.kariyer.net/is-ilani/kalemci-yapi-end-ve-tic-a-s/sekreter-is-ilani/1057011/
İnter Yapı, Harita Mühendisi - Ataşehir iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.
www.kariyer.net/is-ilani/inter-yapi/harita-muhendisi-atasehir-is-ilani/1015640/
BC Şirketler Grubuna bağlı, inşaat sektöründe faaliyet gösteren BC Yapı bünyesinde yüksek katlı projelerde görevlendirilmek üzere; Genel Nitelikler: · Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, · En az 8-10 yıl tecrübesi olan, · Tercihen yüksek katlı otel projelerinde deneyim sahibi, · Mesleğinin gerektirdiği tüm programlara hakim, · İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, · Yurtdışı seyahat engeli olmayan, · Askerlik hizmetini tam...
www.secretcv.com/ilan/elektrik-muhendisi_515991.html
Çağrı Merkezi, PROFILO Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Samsun) iş ilanını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.
www.kariyer.net/is-ilani/cagri-merkezi/profilo-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-samsun--is-ilani/888715/
Gebze'de bulunan Akbank Bankacılık Merkezi'mizde yer alan Çağrı Merkezi'nde yetişip, geleceğin bankacısı olacak adaylar arıyoruz.
www.secretcv.com/ilan/cagri-merkezi-yetkilisi_429335.html
Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Büyüyen yapımız içinde İnt-er Yapı İnşaat Şirketi bünyemizde, görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Hakediş ve Kesin Hesap Kontrol Mühendisi” aramaktayız. Hakediş ve Kesin Hesap y...
www.secretcv.com/ilan/hakedis-ve-kesin-hesap-kontrol-muhendisi_532082.html
Yurtiçi ve yurtdışında devam eden ve başlanacak olan anahtar teslimi tesislerin (konut, mağaza, iş merkezi, AVM, banka şubesi, endüstriyel yapı vb.) inşaat uygulamaları süresince; İmalatların metrajını hesaplamak, projede olmayan imalatlar için ataşman hazırlamak, İdari ve taşeron hak ediş raporlarını kontrol etmek, ilgili birimlere aktarmak, Hak ediş, rölöve, ataşman, tutanak vb. gibi değerli evrakların bir kopyasını muhafaza etmek, Aylık faaliy...
www.secretcv.com/ilan/kesin-hesap-uzmani_526058.html
Sağlık Sektöründe Çağrı Merkezi deneyimi olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Problem çözme becerisi gelişmiş, Teknolojik ürünlerle ilgili teknik bilgiye sahip, Tercihen bayan "Çağrı Merkezi Elemanı" alınacaktır.
www.secretcv.com/ilan/cagri-merkezi-elemani_525904.html
Çağrı Merkezi aranıyor! Hemen ORİJİN DANIŞMANLIK Çağrı Merkezi iş ilanına başvur!
www.yenibiris.com/orijin_danismanlik/cagri_merkezi/150941.ilan
Çağrı Merkezi bünyesinde, genç ve dinamik bir ekibin parçası olarak,müşterilerimize yüksek kalite standartlarında memnuniyet yaratarak satış gerçekleştirecek temsilciler aranmaktadır. Satış konusunda kendisine güvenen, kariyer hedefleyen Çağrı Merkezi Personeli ve Takım Lideri arıyoruz.
www.secretcv.com/ilan/cagri-merkezi-personeli-yetistirilmek-uzere_528745.html
Çağrı Merkezi bünyesinde, genç ve dinamik bir ekibin parçası olarak, değerli müşterilerimize, tatil konusunda rehberlik edecek, yüksek kalite standartlarında misafir memnuniyeti yaratarak satış gerçekleştirecek temsilciler aranmaktadır. Turizm, satış ve çağrı merkezi alanında kariyer hedefleyen, proaktif ve iddialı adayların başvurularını beklemekteyiz.
www.secretcv.com/ilan/engelli-cagri-merkezi-satis-temsilcisi_530577.html
1 2 3 4 Sonraki >