KariyerYolu.com
İş İlanı Arama teknik müdür arayan oteller araması için yaklaşık 19 sonuç içinden 1 - 15 arasındakiler görüntüleniyor

Teknik Müdür Arayan Oteller
ALMANCA BİLEN GENEL MÜDÜR ASİSTANI aranıyor! Hemen Dsg İk ve Danışmanlık ALMANCA BİLEN GENEL MÜDÜR ASİSTANI iş ilanına başvur!
www.yenibiris.com/375645.ilan
Mert Teknik, 1987 yılından itibaren tüm sektörler için ambalajlama makinaları ve ürün kontrol sistemleri konusunda proje yönetimi, danışmanlık, satış ve satış sonrası hizmetler vermektedir. Kendi alanında dünyanın önde gelen üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğünde bulunan, Ambalajlama makinalarının, gıda güvenliği makinalarının Türkiye geneli satış sonrası hizmet ağında görev almak üzere: Teknik servis çalışanları...
www.secretcv.com/ilan/teknik-servis-takim-lideri_525335.html
Merkez departmanımız bünyesinde oluşturulacak havuzumuzda istihdam edilerek gerekli eğitim ve oryantasyon sürecinin tamamlanmasının ardından şantiyelerimizin teknik ofislerinde görevlendirileceklerdir. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 10.02.2011 gün ve 18141 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
www.secretcv.com/ilan/teknik-ofis-muhendisi-mimari-yeni-mezun_525956.html
Ege Serbest Bölge Gaziemir İzmir’de bulunan firmamıza,
www.secretcv.com/ilan/genel-mudur-asistani-buro-elemani_530209.html
Mevcut ürün grubumuzdaki ürünlerin bayi kanalıyla satışını sağlamak, Hastane ziyaretleri ile ürün tanıtımını sağlamak ve hekim desteği almak Son kullanıcıya ürün teknik bilgisini aktarmak ve gerektiğinde teknik anlamda destek sağlamak Yeni ürün araştırması yapmak ve üreticilerle bağlantılar kurmak Satış ve ziyaret raporlarını hazırlamak
www.secretcv.com/ilan/solunum-grubu-satis-temsilcisi_530746.html
... %25’i ise yurtdışı olup Kuzey Amerika, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Portekiz, Almanya, İtalya, Ukrayna ve Bangladeşâ€™e ihracat yapmaktayız. ...
www.kariyer.net/is-ilani/klips-makina/genel-mudur-is-ilani/1037292/
Muhasebe Elemanı ARTA TEKSTİL LTD. Dokuma Boya-Baskı fabrikamızın Merkez Ofisine muhasebe elema... MUHASEBE MÜDÜR ...
www.yenibiris.com/rescco_enerji_muhendislik_danismanlik_santicltdsti/santiye_muhasebe_sorumlusu/276235.ilan
Teletech Group çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, Mecidiyeköy’de Ali Meriç İş Merkezinde çalışanlarıyla hizmet veren bilişim firmasıdır. Teletech Group’un yenilikçi ve hızla büyüyen dünyasına Tam Zamanlı çalışabilecek Çağrı Merkezi Tele-Satış "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Servisimizi arayan müşterilerimize ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verilmesi ve satış işleminin gerçekleştirilmesi, mevcut müşterilerimizin taleplerinin yerine...
www.secretcv.com/ilan/cagri-merkezi-satis-temsilcisi_531607.html
ASCO POWER Türkiye distribütörü ve teknik servisi olan firmamızın İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ ofisinde görevlendirilecek "Elektrik Teknisyeni" çalışma arkadaşları arıyoruz.
www.secretcv.com/ilan/elektrik-teknisyeni_522140.html
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Demir Çelik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "BAKIM MÜHENDİSİ" aramaktayız. Mevcut iş tanımı dışında; Yurtdışı merkezle Türkiye ofis arasında teknik koordinasyonu yönetmek, Türkiye,Orta Doğu,Kuzey Afrika ve Ukrayna bölgesinden sorumlu olacaktır.
www.secretcv.com/ilan/bakim-muhendisi_521270.html
Sağlık Sektöründe Çağrı Merkezi deneyimi olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Problem çözme becerisi gelişmiş, Teknolojik ürünlerle ilgili teknik bilgiye sahip, Tercihen bayan "Çağrı Merkezi Elemanı" alınacaktır.
www.secretcv.com/ilan/cagri-merkezi-elemani_525904.html
Danışmanlığını yürüttüğümüz zirai ilaç sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu bir müşterimiz için "Bursa Bölge Müdürü" arıyoruz. Bu görevin sorumlulukları; Distribütörlerine, teknik, pazarlama ve ticari faaliyetlerde destek olmak, Bölgesinde, satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak.
www.secretcv.com/ilan/bolge-muduru-bursa_517694.html
Kazlıçeşme, deri ve mamul üreticilerine, perakendecilere, toptacılara ve tedarikçilere analiz hizmeti, araştırmave teknik destek vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş olup verdiği bu hizmetlerin yanındageliştirdiği AR-Ge projeleri ile sektöre katma değer sağlayan, yenilikçi yaklaşımıyla alanında uzman bir konuma ulaşmış ve hızla yeni projelerle büyüyen bir organizasyon konumundadır.
www.secretcv.com/ilan/kimyager_526985.html
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Demir Çelik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "TEKNİK SATIŞ MÜHENDİSİ" aramaktayız. Yurtdışı merkezle Türkiye ofis arasında teknik koordinasyonu yönetmek, Yeni pazar ağları geliştirmek, Teklif süreçlerinin takibinin sorumluluğu, Türkiye,Orta Doğu,Kuzey Afrika ve Ukrayna bölgesinden sorumlu olacaktır.
www.secretcv.com/ilan/teknik-satis-muhendisi_521265.html
Üniversitelerin Tekstil bölümlerinden mezun, Kumaş, baskı, boya konularında bilgi sahibi, Kumaş kalite ve iplik teknik bilgisine sahip, Kumaş boyahane takibi ve kontrolü konusunda deneyimli, Organizasyon takip kabiliyeti olan, Sorumluluk alabilen, Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden,
www.secretcv.com/ilan/boyahane-denetim-uzmani_532630.html
1 2 Sonraki >