KariyerYolu.com
İş İlanı Arama tarsus tarsu avm araması için yaklaşık 763 sonuç içinden 1 - 15 arasındakiler görüntüleniyor

Tarsus Tarsu Avm
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de KOTON MAGAZACILIK TEKSTIL SANAYII VE TIC.AS. Kasiyer - TARSU AVM Tarsus İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/koton-magazacilik-tekstil-sanayii-ve-tic-as/kasiyer-tarsu-avm-tarsus-is-ilani/319426
İzmir Bornova Satış Temsilcisi D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. ... Tarsus TARSU AVM'de açılacak olan mağazamızd ...
www.yenibiris.com/lc-waikiki/magaza-satis-danismani-manisa-is-ilani/462002
Ankara Bilkent Satış Temsilcisi D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. ... Tarsus TARSU AVM'de açılacak olan mağazamızd ...
www.yenibiris.com/migros-ticaret-as/yeni-acilacak-antalya-side-po-migros-jet-magaza-personeli-is-ilani/582001
İzmir Bornova Satış Temsilcisi D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. ... Tarsus TARSU AVM'de açılacak olan mağazamızd ...
www.yenibiris.com/gurmen-group-a-s/satis-danismani-ramsey-kip-izmir-is-ilani/406263
Adana Satış Temsilcisi D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. Hizmet verdiğimiz Müzik, ... Tarsus TARSU AVM'de açılacak olan mağazamızd ...
www.yenibiris.com/apaydin-iletisim-hiz-tic-ltd-sti/kurumsal-satis-sorumlusu-is-ilani/450250
Mağaza Satış Danışmanı MADAME COCO MADAME COCO, Tarsus TARSU AVM'de açılacak olan mağazamızd... Mağaza Satış Danışmanı - İnegöl AVM MADAME COCO
www.yenibiris.com/flormar/magaza-satis-danismani-tokat-is-ilani/499447
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de SÜVARİ SATIŞ DANIŞMANI - ( TARSUS AVM ) İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/suvari/satis-danismani-tarsus-avm-is-ilani/298314
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de SÜVARİ KASİYER - ( TARSUS AVM ) İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/suvari/kasiyer-tarsus-avm-is-ilani/298312
Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak. -- Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın MERSİN TARSU AVM'de bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir. -- Satış Temsilcisi -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/suvari-giyim/satis-danismani-mersin-tarsu-avm-is-ilanlari-640259
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de Tarsus Amerikan Koleji IT Specialist İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/tarsus-amerikan-koleji/it-specialist-is-ilani/342644
MERSİN FORUM LEE COOPER SATIŞ DANIŞMANI KİPAŞ HOLDİNG A.Ş. ... Full-time ve Part-time çalışmak üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.
www.yenibiris.com/watsons/satis-gorevlisi-mersin-tarsu-avm-is-ilani/500647
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de GRATİS Mersin Tarsus Mağaza Müdürü İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/gratis/mersin-tarsus-magaza-muduru-is-ilani/569613
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de ÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ Öğretmen İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/ozel-tarsus-amerikan-koleji/ogretmen-is-ilani/595074
Yenibiris'te herkese göre iş var! Siz de CarrefourSA Tarsus 2 CarrefourSA Expres Mağazası İş ilanına başvurun, yeni bir hayata başlayın!
www.yenibiris.com/carrefoursa/tarsus-2-carrefoursa-expres-magazasi-is-ilani/186977
Markamızın hizmet kalitesine ve kurumsal kimliğimize uygun, Mağazalarda müşteri memnuniyeti ve mükemmel satış hizmetini ön planda tutan bir anlayışla hareket eden, Mağazaların günlük işleyişini doğru şekilde planlayıp, firmanın hedeflerine uygun Etkin ve yetkin bir yönetim yapmaktır. -- Perakendeciliği ve mağazacılığı kariyer hedefi olarak seçmiş, 25-35 yaşları arasında bay veya bayan, Tercihen üniversite mezunu, Satış ve mağazacılık konusunda deneyimli, Ms Office programlarını kullanabilen, Değişime ve yeniliklere açık, Müşteri, hizmet, hedef ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, çözüm üretebilen, Ekibini çalışmalarını yönlendirebilecek, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde güçlü,dinamik,girişimci,güler yüzlü, Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir, Tarsus da ikamet eden -- Müdür Müdür Yrd Şef / Amir -- Mersin(İçel)
https://www.secretcv.com/toyzz-shop/magaza-yonetici-adaylari-tarsu-avm-is-ilanlari-641940
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki >