KariyerYolu.com
İş İlanı Arama simentel inek satış fiyatları araması için yaklaşık 67 sonuç içinden 1 - 15 arasındakiler görüntüleniyor

Simentel Inek Satış Fiyatları
Antalya Bimeks mağazamız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.
www.secretcv.com/ilan/magaza-satis-danismani-antalya_530788.html
Danışmanlığını yürüttüğümüz, bünyesinde bulunan markaları ile tarım sektörünün ürün ve hizmet ihtiyacını temin eden müşterimiz için Belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirebilecek, bölgesinde bitki besleme ve gübre ile ilgili potansiyel müşteri portföyüne hakim olacak, müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek, satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunacak, Trakya, Bursa, Konya, Ankara, Adana bölgelerinde çalışabilecek "Satış Sorumluları" arıyoruz.
www.secretcv.com/ilan/satis-sorumlulari_521715.html
Aksa Jeneratör Satış bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Satış Mühendisi aranmaktadır.
www.secretcv.com/ilan/satis-muhendisi_527768.html
Satış Mağaza satış sonuçlarını ve hedeflerini gözden geçirip, analiz etmek ve satış performansı artıran yeni stratejiler geliştirmek, Mağaza içinde satışa ve satış hedeflerine uygun bir ortam yaratıp, bu ortamın devamlılığını sağlamak, Günlük & haftalık raporlar üzerinden gelişimi izlemek ve takip etmek Bireysel ve ekip hedeflerini belirlemek ve çalışanların sonuçlardan kendi sorumluluklarını farkında olmasını sağlamak, saat başı verimlilik,...
www.secretcv.com/ilan/taksim-magaza-muduru_530498.html
Beyoğlu superstep mağazamızda Satış Danışmanı olarak , müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve müşteriye ideal ürün ve hizmet sunmak, mağazada aktif satış yapmak ve sonrası müşteri memnuniyetini sağlamaktan sorumlu olacaktır
www.secretcv.com/ilan/satis-danismani-beyoglu-superstep_533146.html
İstiklal caddesinde yeni açılacak olan CAMPER mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve müşteriye ideal ürün ve hizmet sunmak, mağazada aktif satış yapmak ve sonrası müşteri memnuniyetini sağlamaktan sorumlu olacaktır
www.secretcv.com/ilan/satis-danismanlari-beyoglu-camper_533143.html
Global 5 Markanın Türkiye Exclusive Distribütörü olan firmamızın ithal ettiği Elektrik Motoru , Redüktör ve Frekans Konvertörü gibi malzemelerin Türkiye çapında satışı ve satış sonrası hizmetlerini veren firmamızın satış deparmanında görevlendirilmek üzere ; proaktif , sorumluluk sahibi , iletişim becerileri yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.
www.secretcv.com/ilan/satis-muhendisi_532049.html
Çağrı Merkezi bünyesinde, genç ve dinamik bir ekibin parçası olarak, değerli müşterilerimize, tatil konusunda rehberlik edecek, yüksek kalite standartlarında misafir memnuniyeti yaratarak satış gerçekleştirecek temsilciler aranmaktadır. Turizm, satış ve çağrı merkezi alanında kariyer hedefleyen, proaktif ve iddialı adayların başvurularını beklemekteyiz.
www.secretcv.com/ilan/engelli-cagri-merkezi-satis-temsilcisi_530577.html
Kadıköyde bulunan superstep mağazamız için satış danışmanları aranmaktadır.
www.secretcv.com/ilan/satis-danismani-kadikoy-superstep_533144.html
Laboratuvar cihazları ithalatı ve satışı yapan firmamıza deneyimli "Satış Temsilcisi" alınacaktır.
www.secretcv.com/ilan/satis-temsilcisi_529882.html
Otomotiv Sektöründe çalışmak üzere Satış Danışmanları aranmaktadır.
www.secretcv.com/ilan/satis-danismanlari_531981.html
Distrübitörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünlerin şatışı, müşteri ziyaretleri, yeni müşterilerin bulunması, Teklif ve Satış sürecinde görev alacak personel aranmaktadır.
www.secretcv.com/ilan/satis-muhendisi_528719.html
Danışmanlığını yürüttüğümüz, bünyesinde bulunan markaları ile tarım sektörünün ürün ve hizmet ihtiyacını temin eden müşterimiz için; Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler bulabilecek, bitki besleme ve gübre ile ilgili potansiyel müşteri portföyüne hakim olacak, ihracat satış sürecinin yönetilmesinden sorumlu olacak "İhracat Satış Yöneticisi" arıyoruz.
www.secretcv.com/ilan/ihracat-satis-yoneticisi_530619.html
Ankara mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Mağaza Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak, müşteri ihtiyaçlarını anlayıp doğru ürünler tercih etmelerini sağlayabilecek "Satış Danışmanları" arıyoruz.
www.secretcv.com/ilan/satis-danismani-ankara_531251.html
Teletech Group çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, Mecidiyeköy’de Ali Meriç İş Merkezinde çalışanlarıyla hizmet veren bilişim firmasıdır. Teletech Group’un yenilikçi ve hızla büyüyen dünyasına Tam Zamanlı çalışabilecek Çağrı Merkezi Tele-Satış "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Servisimizi arayan müşterilerimize ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verilmesi ve satış işleminin gerçekleştirilmesi, mevcut müşterilerimizin taleplerinin yerine...
www.secretcv.com/ilan/cagri-merkezi-satis-temsilcisi_531607.html
1 2 3 4 5 Sonraki >